یکی از مهم ترین خدمات دورنوشت انجام ویراستاری پایان نامه و مقاله است به همین دلیل انجام ویرایش پایان نامه و مقاله آنچنان اهمیت دارد که اساتید و دانشجویان اکثر زمان خود را صرف این کار می کنند پس در نتیجه اقدام به سفارش ویراستاری می کنند. اگر یک متن از جنبه های گوناگون ضعف هایی داشته باشد، به هیچ وجه نمی تواند توجه مخاطب را جلب کند. اینجاست که اهمیت یک ویراستار خوب مانند گروه ویراستاری دورنوشت واقعا به چشم می آید. یکی از حوزه هایی که به شدت به انجام کار ویراستاری حرفه ای نیاز دارد، پروپوزال ارشد است. برای سفارش پروپوزال ارشد در دورنوشت همین حالا می توانید سفارش خود را ثبت کنید.

انجام ویراستاری
سفارش ویراستاری پایان نامه

فهرست مطالب

انجام ویراستاری پایان نامه با تخفیف ویژه دانشجویی

کمتر کسی است که در تخصص خود با انواع متون، به ویژه متون طولانی سروکار نداشته باشد. تقریبا همه دانشگاهیان، فعالان حوزه های تجاری مختلف، پژوهشگران و دانشمندان، اهالی صنعت، هنر و حوزه های فرهنگی و بسیاری از دیگر افراد از متون برای اهداف گوناگون بهره می برند. این متن ها می توانند شامل پایان نامه، مقاله، کتاب، پروپوزال، سمینار ارشد، تحقیق دانشجویی و انواع پروژه های دانشجویی باشند. این مژده را به شما می دهیم که هر متنی در هر حوزه تخصصی داشته باشید، آماده انجام کار ویراستاری آن هستیم. راستی! تا یادمان نرفته بگوییم! ما به نگارش انواع قالب های دانشگاهی و اداری آگاهی داریم و سفارش شما را درست مطابق با تمپلیتی که ارسال می کنید انجام می دهیم.

انجام ویراستاری پایان نامه بدون استفاده از نرم افزار در دورنوشت

بزرگان ما از دیرباز می گفته اند هیچ چیز مثل کالای دست ساز نمی شود. همین است که قالیچه های دست بافت و صنایع دستی همیشه گران تر بوده و ارزش بیشتری داشته اند. در ارتباط با انجام ویرایش پایان نامه هم همینطور است. ویراستاران دورنوشت بدون دخالت هیچ گونه نرم افزار جانبی اقدام به ویرایش پایان نامه و مقاله می کنند. نرم افزارها و ابزارهای رایانه ای هوشمند معمولا کمک حال انسان هستند. اما در مورد انجام ویرایش پایان نامه و مقاله به شدت ناکارآمد عمل کرده اند. یعنی هرکدام یک نقص بزرگی دارند که باعث ضعف ویرایش نهایی می شوند.

همین است که در همه جای دنیا هر متن حرفه ای و مقاله همیشه یک ویراستار متخصص دارد. پس هر جای ایران که باشید، با سفارش ویراستاری آنلاین، یک متن بی نقص از ما تحویل بگیرید.

سفارش ویراستاری پایان نامه

انواع خدمات ویراستاری در دورنوشت با ضمانت 100 درصدی

کلی که بخواهیم بگوییم، ازنظر علمی و با توجه به یک دیدگاه، سه نوع ویرایش داریم:

البته ما دیگر انواع ویرایش را نیز که مطابق با دیگر دیدگاه ها هستند انجام خواهیم داد. مثلاً:

 • ویرایش ترجمه ای (تطبیقی).
 • ویرایش تألیفی.
 • ویرایش تصحیح انتقادی.
 • ویراستاری ادبی.

در هنگام سفارش ویراستاری پایان نامه در دورنوشت کدام نوع را باید سفارش دهم؟

هر یک از انواع ویرایش بر جنبه های خاصی از متون تمرکز می کنند. اگر می خواهید متن شما از همه نظر بررسی شود، باید هنگام سفارش ویرایش مقاله در دورنوشت بگویید که نیاز به انجام ویراستاری کامل دارید. اما اگر به برخی جنبه های متن خود اطمینان کامل دارید و می خواهید متن شما فقط از جنبه خاصی بررسی شود، باید به آن اشاره فرمایید. در ادامه به طور خلاصه درباره انواع ویرایش توضیح خواهیم داد. با داشتن یک آگاهی کلی از انواع ویرایش می توانید هنگام ثبت سفارش کارشناسان ما را بهتر در خدمت رسانی به خود یاری فرمایید. 

هنگام انجام ویرایش محتوایی و نگارشی، ویراستاران دورنوشت دقیقا چه می کنند؟

بسیاری از همراهان دورنوشت همیشه از ما می پرسند که هنگام انجام ویرایش محتوایی دقیقا چه کاری روی متنشان انجام خواهیم داد. ما برخی مطالب تکراری را که ممکن است بی دلیل وقت مخاطب را بگیرد حذف می کنیم. یا مثلا اگر مطلبی غیرضروری و زیاده گویی باشد، منبع موثقی نداشته باشد، بی دلیل بیان شده باشد یا با عرف و اخلاق همخوانی نداشته باشد، حذف خواهیم کرد (همه این ها با هماهنگی و اطلاع شما عزیزان انجام خواهد شد). ضمنا کارشناسان ما برخی نکات فراموش شده و جاافتاده را به متن خواهند افزود، برخی مطالب را که ناقص یا نادرست بیان شده تصحیح می کنند و مواردی از این قبیل. یا ممکن است پاراگراف ها و مطالب را کمی جابجا کنند تا خوانایی متن بالا برود.

تفاوت ویرایش فنی و زبانی چیست؟

بگذارید کمی هم درباره چیستی انجام ویرایش فنی و ویرایش زبانی ساختاری در دورنوشت برایتان بگوییم. ازآنجایی که این مباحث گسترده هستند، امیدواریم بتوانیم به طور خلاصه حق مطلب را ادا کنیم.

 • در ویرایش فنی: کارشناسان ما غلط های املایی را اصلاح، رسم الخط کلمات را یک دست، پاراگراف بندی ها را کنترل، قواعد عددنویسی، فرمول نویسی، نقل قول، جدول ها، شکل ها و نمودارها و به طورکلی کالبدشناسی را بررسی خواهند کرد. همچنین تعیین اندازه و فونت حروف و سرصفحه ها و غیره در این نوع ویرایش برای شما عزیزان انجام می شود.
 • ویرایش زبانی: بیشتر به دستور زبان، جمله بندی ها، یک دست کردن زبان نوشته (مانند زبان معیار، زبان محاوره، زبان رسمی)، و ابهام زدایی متن مربوط است. همچنین ما با ویرایش زبانی، متن شما را ساده سازی می کنیم، واژگان را در صورت نیاز تغییر داده و برابرسازی می کنیم و جمله های طولانی را کوتاه خواهیم ساخت.

انجام انواع مختلف ویراستاری توسط گروه ویراستاران دورنوشت

تا به اینجا سه نوع ویراستاری محتوایی و نگارشی، ویراستاری فنی و ویراستاری زبانی را که به دست کارشناسان ما انجام می شود توضیح دادیم. دیگر انواع ویراستاری که انجام می دهیم به شرح زیرند:

 • ویرایش ترجمه ای (تطبیقی): متن ترجمه شده شما با متن اصلی که از روی آن ترجمه شده است، مقایسه می شود و در صورت نیاز، تغییراتی در آن صورت می گیرد.
 • ویرایش تألیفی: عبارت است از بررسی ارجاع ها یا رفرنس ها، بازبینی همه منابع، تأیید یا رد صحت استدلال های آمده در متن، بررسی اعتبار محتوا.
 • ویرایش تصحیح انتقادی: مقایسه متن با نسخه اصلی، انجام بازبینی روی فهرست ها، بررسی اعتبار متن اصلی و بررسی کپی نبودن متن.
 • ویرایش علمی آکادمیک: برای مقالات علمی و متون آکادمیک، بررسی محتوای متن، ساختار مقاله و دیگر  جنبه های ویراستاری.
 • ویراستاری ادبی: بررسی محتوای متن به لحاظ زبان فارسی مانند انجام ویراستاری متن شعر، داستان، نمایش نامه، رمان، کمدی و فیلم نامه.

انجام ویرایش مقاله و متن ادبی در دورنوشت

ویراستاران ما هنگام انجام ویراستاری متن ادبی باید به نکات بسیار ویژه تری نسبت به ویراستاری عادی توجه کنند. چراکه سبک نگارش متون این چنینی کاملا متفاوت است. همچنین واژگان به کار رفته در آن ها، وزن ها، قافیه ها، استعاره ها و تشبیه ها و کلا آرایه های ادبی در این متون حساسیت خاص خود را دارند. این نوع ویراستاری به دست متخصصانی انجام می شود که تجربه بسیار بالایی در ویرایش متون ادبی داشته و تحصیلات عالی مرتبط با متن سفارش دارند.

اگر به عنوان تکلیف از شما خواسته شده است تا متنی را ویرایش کنید، می توانید در این مورد از ما کمک بگیرید. همچنین اگر ویراستاری را از قبل انجام داده اید و می خواهید ازنظر فنی بررسی شود، کارشناسان ما در خدمت شما هستند. آن ها جزئیات کامل نکات فنی یک ویراستاری را تشخیص داده و برای شما در قالب فایل های مختلف (صوتی، متنی و غیره) بیان می کنند.

ویرایش مقاله
آیا لازم است هر متنی ویراستاری شود؟

اساسا هر متنی نیاز به انجام ویرایش و ویراستاری دارد. زیرا انسان جایزالخطا است و نویسندگان هم از این قاعده مستثنا نیستند. حتی اگر یک نویسنده به همه قواعد نگارش و انجام ویرایش پایان نامه و مقاله واقف بوده و آن ها را رعایت کند (که معمولا این گونه نیست)، باز هم ممکن است مواردی را فراموش کرده یا از قلم بیندازد. پس اگر می خواهید متنی بی نقص و کامل داشته باشید، پیشنهاد می کنیم آن را به کارشناسان دورنوشت بسپارید. زیرا آن ها می توانند متن شما را از نگاهی دیگر بررسی و اصلاح کنند. همچنین ممکن است نویسنده متن عادت هایی در نوشتن داشته باشد که ازنظر همه کس جالب نباشد. مثلا عادت داشته باشد پاراگراف هایش را خیلی طولانی کند یا از علائم نگارشی بیش ازحد استفاده کند. ویراستاران ما بنا به درخواست شما همه این موارد را نیز بررسی خواهند کرد.

و حال از ویراستاری پایان نامه با کیفیت فوق برتر دورنوشت لذت ببرید

انجام ویرایش پایان نامه دانشجویی، مقالات و متون آکادمیک نیاز به تسلط بالا بر سبک نگارش این دسته از متون دارد. مقالات علمی و دانشگاهی معمولا سبک نگارش ویژه خود را دارند. این سبک با نحوه نگارش کتاب، محتوا، داستان، یا دستورالعمل و حتی متون ادبی کاملا متفاوت است. موسسه ما متن های دانشگاهی شما را به دست افراد متخصص می سپارد. یعنی کسانی که خود از فعالان حوزه آکادمیک هستند و آشنایی بالایی با مفاهیم این حوزه دارند. انواع متن های دانشگاهی که در دورنوشت ویراستاری می شود عبارت اند از:

 • ویرایش و بازبینی مقالات علمی فارسی.
 • انجام ویرایش مقاله علمی انگلیسی.
 • تطبیق فایل ترجمه شده با مقاله انگلیسی پایه.
 • بررسی و ویراستاری برای انجام سمینار کارشناسی ارشد.
 • انجام ویراستاری ویژه و حرفه ای پایان نامه.

قبول انجام ویرایش پایان نامه به زبان های مختلف در دورنوشت

کارشناسان ما قادرند متون خارجی را نیز ویراستاری کنند. ما تمام تلاش خود را می کنیم هیچ دانشجویی در حوزه ویرایش پایان نامه و مقاله بی جواب نماند. کمتر متن لاتینی هست که کارشناسان ما قادر به انجام ویرایش مقاله آن نباشند. دلیل این مهارت آن است که ما با اصول اولیه انجام ویرایش پایان نامه و مقاله آشنا هستیم و فقط ترجمه متون است که در این حوزه هم از متخصصان این حوزه بهره مند هستیم.

سفارش ویراستاری متن انگلیسی با تضمین کیفیت

زبان انگلیسی کلا ماجرای خودش را دارد. منظورمان آن است که به گروه دیگری از ویراستاران نیاز دارد که در علوم زبان شناسی یا ادبیات انگلیسی و رشته های مرتبط با زبان انگلیسی تحصیل کرده باشند. داشتن تجربه بالا درباره ویراستاری زبان انگلیسی نیز ویژگی مهم دیگری است. موسسه ما همکاری با گروهی از ویراستاران خبره زبان انگلیسی را آغاز کرده است که سفارش ویرایش پایان نامه و مقاله انگلیسی شما را با نهایت دقت به انجام خواهند رسانید.

ضرورت انجام ویرایش مقاله متون انگلیسی به دست ویراستاران دورنوشت

با توجه به کاربرد گسترده زبان انگلیسی در دنیای امروز، این زبان در همه کشورهای جهان ازجمله ایران جزو برترین زبان های مورد استفاده شناخته می شود. همه اقشار و طبقات جامعه به نحوی با متون این زبان سروکار دارند. برای مثال، بسیاری از مراجعان ما برای سفارش ویرایش مقاله، دانشجویانی هستند که می خواهند مقاله ای را به زبان انگلیسی نوشته، پیش نویس کرده یا در مراجع گوناگون ثبت کنند. اما گروه های دیگری از افراد نیز هستند که نیاز مبرم به ویراستاری زبان انگلیسی دارند. تیم ماهر ما با توجه به تخصص بالا و سابقه فراوان در ویراستاری، با کمال میل پاسخگوی نیازهای همه این عزیزان خواهند بود.

بله، ویراستاری دیگر زبان ها هم انجام خواهد شد

زبان هایی که تاکنون بیشتر از دیگر زبان ها برای ویراستاری به ما سپرده اند:

 • انجام ویرایش متن عربی.
 • انجام کار ویراستاری متون آلمانی.
 • انجام ویراستاری متن فرانسوی.

ازآنجایی که تعداد همکاران ما برای ویراستاری دیگر زبان ها و وقت آن ها ممکن است محدود باشد، لطفا پیش از ثبت سفارش ویراستاری آنلاین زبان هایی به جز فارسی و انگلیسی هماهنگی لازم را با پشتیبان دورنوشت به عمل آورید. با تشکر از اعتماد شما.

انجام ویراستاری پایان نامه حرفه ای برای نمره و کیفیت بیشتر

شاید بدانید متنتان تا چه حد نیاز به ویراستاری دارد، ولی نوع خاصی از انواع ویراستاری مدنظرتان نباشد. مثلا بخواهید متنتان را در یک موقعیت نه چندان رسمی (مانند جمع دوستان، یا هم کلاسی ها و همکاران) استفاده کنید. در این صورت متن شما فقط لازم است خوانایی و ساختاربندی کافی را داشته باشد. آنگاه کافی است به پشتیبان دورنوشت اعلام کنید که متنتان نیاز به ویرایش جزئی دارد و اینکه برای چه موقعیتی قرار است استفاده شود. یا شاید بخواهید متن شما برای یک موقعیت مهم تر و رسمی تر ویرایش شود (مثلا برای ارائه روبروی استاد یا رئیس یا در سخنرانی های عمومی). آنگاه ویراستاری متوسط برای شما مناسب است. گزینه بعدی ویراستاری کامل است که برای موقعیت های بسیار خاص یا متون تخصصی و بسیار حساس مناسب خواهد بود ( ویرایش کتاب، مقاله و پایان نامه ).

سطح بندی انجام ویراستاری پایان نامه و مقاله در دورنوشت چگونه تعیین می شود؟

 • جزئی (هزینه پایین تر): ویرایش کلی تنها برای خوانایی متن –رفع غلط های املایی – منظم سازی متن.
 • متوسط (مناسب برای بیشتر مشتریان، به ویژه پروژه های دانشجویی معمولی) (هزینه مناسب): رفع همه خطاهای نگارشی – ویرایش محتوایی – ویرایش زبانی ساختاری – ویرایش فنی – درست کردن چینش متن – ترتیب حروف – تنظیم رسم الخط.
 • کامل  (هزینه کامل و خدمات حرفه ای): برای متون حرفه ای و تخصصی که قرار است در موقعیت های حساس به کار گرفته شوند – توجه ویژه به الزامات خاص هر متن + انجام تمام جنبه های ویراستاری متوسط. ساختار بندی متن طبق تمپلیت.

کیفیت انجام ویرایش مقاله در وب سایت ما حرف ندارد

همیشه مهم ترین هدف و چشم انداز ما جلب رضایت قلبی مشتری بوده است. مهم ترین اصل برای جلب رضایت شما مشتریان گرامی چه می تواند باشد جز ارائه خدماتی بی نقص با کیفیت عالی؟ گروه ویراستاران دورنوشت هم از این قاعده مستثنا نیستند. همه آن ها جزو تحصیل کرده ترین و کارآزموده ترین افراد در امر انجام ویرایش پایان نامه و مقاله هستند و از تسلط بالایی بر انواع متون فارسی، انگلیسی و غیره برخوردارند.

ویژگی شگفت انگیز ویراستاران در دورنوشت

گروه ما همه ویژگی های یک ویراستار خوب را دارند:

 • ویراستاران ما دانش فنی مرتبط با رسم الخط ها، شیوه نامه ها، اصول فنی حروف چینی و نقطه گذاری را دارا هستند.
 • ذوق ادبی فراوان دارند.
 • به شیوه های گوناگون نگارش مسلط اند (مانند داستان، مقاله، زندگی نامه و …).
 • با نام انواع قالب های و شیئه نامه های دانشگاه های کشور آشنایی دارند.
 • با اطلاعات علمی گوناگون درباره علوم جدید آشنا هستند.
 • بی شک بسیار ریزبین، باحوصله و با دقت هستند.
 • انگیزه بالایی برای ویراستاری متون شما دارند.

مراحل و روش ویراستاری پایان نامه در 1 دقیقه

جنبه هایی که حتما در پروژه ویراستاری رعایت می کنیم

به شما همراهان همیشگی دورنوشت اطمینان می دهیم که همه موارد لازم را در پروژه تان کاملا رعایت خواهیم کرد. این ها عبارت اند از:

 • رعایت اصول کلی ویراستاری حرفه ای.
 • انجام ویراستاری متن مطابق با نوع ویراستاری اعلامی از سوی شما.
 • توجه کامل به جزئیات و الزاماتی که ممکن است پروژه خاص شما داشته باشد.
 • توجه کامل به خواسته های شما و نکاتی که درباره پروژه تان ذکر نموده اید.
 • بازبینی، مرور و اصلاح چندباره متن ویرایش شده به منظور رفع هرگونه خطای احتمالی.
 • انجام امور جانبی ویراستاری در صورت درخواست مشتری (همچون تهیه گزارش ویراستاری، تهیه فایل هایی با ساختاربندی های مختلف، طراحی پاورپوینت فایل ویرایش شده).

همه پروژه های ویراستاری را با ضمانت کامل به شما تحویل خواهیم داد

داشتن ضمانت برای پروژه های ویراستاری نخستین چیزی است که بسیاری از مشتریان به آن اهمیت می دهند. چراکه می خواهند بدانند در صورت ناراضی بودن به شکایات آن ها رسیدگی خواهد شد یا خیر. با قاطعیت می گوییم بله. ما به کیفیت پروژه های تحویلی خود به طور کامل اطمینان داریم. درنتیجه می توانیم کیفیت پروژه را تا مدتی پس از تحویل (معمولا 48 ساعت) تضمین کنیم. اگر پس از تحویل گرفتن پروژه کوچک ترین نارضایتی از ما داشتید، ما کاملا پاسخگوی شما هستیم. می توانیم پروژه تان را طبق درخواست اولیه شما به طور کامل ویرایش کنیم.

سابقه طولانی کارشناسان ما در انجام ویراستاری پایان نامه

در جوامع علمی، دانشمند هرچه تجربه بیشتری داشته باشد، جایگاه علمی والاتری خواهد داشت. این مسئله درباره ویراستاران هم صادق است. چراکه آن ها هم هر چه با تجربه تر باشند، بهتر از پس پروژه ویراستاری برمی آیند. مهم نیست یک دانشمند یا ویراستار، چقدر اطلاعاتش درباره نظریه های گوناگون کامل است. زیرا باز هم لازم است سابقه عملی طولانی مدت داشته باشد تا خبره شود و ارزش کارش بالا برود. همین است که ما پروژه های ویراستاری شما را فقط به دست افراد با تجربه می سپاریم. یکایک اعضای گروه ویراستاری ما مدت هاست به صورت حرفه ای به فعالیت انجام ویرایش مقاله مشغول اند و همه ریزه کاری های آن را خوب می شناسند. کافی است یک بار خدمات ویراستاری ما را امتحان کنید.

چرا باید ویراستاری مقاله و پایان نامه خود را به متخصصان دورنوشت بسپارید؟

هر متن بر اساس پیش زمینه های ذهنی نویسنده نوشته می شود. یعنی نویسنده تصویر قبلی از مفاهیمی که در متنش بیان می کند، در ذهن دارد. بنابراین خود او راحت متنش را متوجه می شود. اما لزوما مخاطب آن قدر پیش زمینه ذهنی و اطلاعات قبلی درباره متن ندارد. پس ممکن است هنگام خواندن آن با ابهاماتی روبرو شود. ابهاماتی که شاید خود نویسنده به وجودشان پی نبرده باشد. اینجاست که نقش یک ویراستار کاربلد به شدت پررنگ خواهد شد. همچنین نوشتن کتاب و تهیه و چاپ انواع متون دارای نکات ریزی است که معمولا نویسنده ها بر همه آن ها واقف نیستند. اما ویراستاران دورنوشت به طور ویژه در این زمینه ها تخصص دارند. ما کاری می کنیم تا متن شما از همه نظر برای مخاطب دل چسب گردد و در نظرش جذاب بنماید. در واقع یک متن استاندارد از ما تحویل بگیرید.

عوامل مؤثر بر هزینه انجام ویراستاری پایان نامه در دورنوشت

دقت کنید که خدمات ویراستاری موسسه ما قیمت ثابتی ندارد. قیمت ویراستاری به عوامل گوناگونی بستگی خواهد داشت؛ ازجمله:

 • سطح تخصصی متن.
 • نوع متن (کتاب، مقاله، ارائه، داستان، دکلمه و … ).
 • زمان تحویل متن (فوری، نیمه فوری، عادی).
 • نوع ویراستاری موردنظر (فنی، زبانی، صوری، محتوایی و …).
 • حجم متن.

اما خیالتان راحت باشد. هزینه سفارش ویرایش پایان نامه و مقاله در دورنوشت بسیار مناسب است. مشتریان ما هرگاه قیمت ها را با دیگر مؤسسات مقایسه کرده اند از آن راضی بوده اند. شما هم می توانید برای برآورد فوری قیمت با پشتیبانان ما تماس بگیرید. قیمت ویراستاری متن شما را در اسرع وقت به اطلاعتان خواهیم رساند.

ویرایش مقاله

مراحل ثبت سفارش ویراستاری آنلاین متون در دورنوشت

می پرسید چگونه سفارشم را در دورنوشت ثبت کنم؟ اینجا برایتان مختصر و مفید بیان خواهیم کرد. اگر پس از خواندن این متن هنوز ابهاماتی دراین باره داشتید، پشتیبانان ما به صورت 24 ساعته و رایگان آماده پاسخگویی به پرسش های شما عزیزان هستند.

 1. به قسمت ثبت سفارش وب سایت وارد شوید.
 2. مشخصات کامل خود و همچنین نوع و جزئیات سفارشتان را انتخاب کنید. دقت کنید که همه این اطلاعات به صورت کاملا محرمانه نزد ما باقی می ماند.
 3. دکمه ثبت سفارش را زده و منتظر تأیید سفارش خود از طریق ایمیل و پیامک باشید.

همچنین می توانید به طور مستقیم با پشتیبان دورنوشت تماس حاصل فرمایید. پشتیبانی ما به صورت 24 ساعته است. در تمام ساعات روز پاسخگوی شما خواهیم بود.

انجام ویرایش مقاله

هرچه در ابتدا ثبت سفارش کنید به طور کامل انجام می دهیم

حتماً راز موفقیت و پیشرفت هر گروه خدماتی آن است که به نظرات و خواسته های مراجعان خود احترام بگذارند؛ نکته ای که سرلوحه کار تیم ما قرار دارد. پس مطمئن باشید که سفارش های شما را موبه مو مطابق با نکاتی که ذکر می کنید انجام خواهیم داد. البته درصورتی که نیاز به مشاوره درباره خدمات گوناگون ازجمله ویراستاری داشته باشید، گروه مشاوران ما برای برطرف کردن همه دغدغه هایتان پاسخگوی شما خواهند بود. اگر نیاز به اطلاعاتی درباره پروژه ویراستاری، نحوه انجام ویراستاری پایان نامه، یا جزئیات انواع ویراستاری در دورنوشت دارید، با ما تماس بگیرید.

چه فایلی از دورنوشت تحویل می گیرم؟

برای سفارش ویراستاری شما فایل موردنظر خود را برای ما ارسال می کنید. مانند ورد، پی دی اف، عکس، پاورپوینت، تکست و دیگر فرمت های متنی. دقت کنید که فایل شما باید کاملا خوانا و شفاف باشد. کارشناسان ما فایل های شما را بررسی کرده و در صورت تایید، پروژه شما را آغاز می کنند. پس از تکمیل ویراستاری، ما فایل های نهایی را در فرمت های زیر برای شما ارسال خواهیم کرد:

 • فرمت ورد (Microsoft Word)، docx یا doc.
 • فرمت پی دی اف (PDF).
 • فرمت پاورپوینت (Microsoft PowerPoint) – pptx.
 • سایر فرمت های مربوطه به صورت اختیاری و در صورت درخواست شما (ممکن است هزینه جداگانه داشته باشد).

سفارش ویراستاری متن فوری در دورنوشت

همکاران ما در دورنوشت لحظه به لحظه در کنار شما هستند. زیرا می دانیم خدمات علمی پژوهشی نیاز به ارتباط همیشگی میان خدمت رسان و مشتری دارد. این ارتباط بخش جدایی ناپذیر هر نوع خدمات باکیفیت به شمار می رود. پس ما را نه تنها خدمت رسان خود، بلکه همراه همیشگی تان نیز بدانید. برای انجام ویراستاری پایان نامه و مقاله خود به هیچ عنوان نگران نباشید. ما همه جوره در کنارتان هستیم. برای سفارش ویرایش متن خود کافیست همن حالا اقدام کنید.

پاسخ به پرتکرارترین پرسش ها درباره سفارش ویراستاری در دورنوشت

ویراستاری چیست؟

ویراستاری در اصل عبارت است از تنظیم ساختاری، فنی و محتوایی متن؛ یعنی انتقال بهتر مفاهیم گفته شده از سوی مؤلف به ذهن مخاطب با انجام تغییراتی روی متن.

ویراستار کیست؟

به شخصی که به انجام ویراستاری و ویرایش متن پایان نامه، مقاله، سمینار، پروپوزال، کتاب و… می پردازد، ویراستار می گویند.

آیا سفارش ویراستاری دورنوشت به موقع به دستم می رسد؟

دورنوشت به شدت روی زمان تحویل فایل به مشتری حساس است. اگر فایلی را فرستاده و زمان دقیقی برای تحویلش مشخص کرده اید، مطمئن باشید رأس همان زمان یا زودتر به دستتان خواهد رسید.

کدام نوع ویراستاری برای من مناسب است؟

ویراستاری انواع گوناگونی دارد. مهم ترین انواع آن ویراستاری فنی، ساختاری زبانی و محتوایی هستند. شما می توانید نوع ویراستاری مناسب خود را با توجه به راهنمای انواع ویراستاری دورنوشت که در همین صفحه آمده است انتخاب کنید. سپس ثبت سفارش ویراستاری متون را انجام دهید.

آیا سفارش ویراستاری دانشجویی در دورنوشت پذیرفته می شود؟

بله. هر نوع پروژه دانشجویی برای ویراستاری دارید، ویراستاران باتجربه دورنوشت برای انجام آن در خدمت شما هستند.