روند انجام پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت

تیم دورنوشت، با انجام پاورپوینت دانشجویی به کمک تصاویر با کیفیت و جمع آوری اطلاعات مفید، نگرانی شما را برای سفارش پاورپوینت دانشجویی برطرف می کند. تهیه یک پاورپوینت حرفه ای، برای یک ارائه بدون استرس، بسیار با اهمیت است. ساخت پاورپوینت، یک فرصت مناسب برای شما است که مهارت های خلاقانه خود را توسعه دهید! در این نوع پروژه، شما باید، تصاویری را انتخاب کنید که به نوعی با اطلاعات ارائه شده در آن اسلاید متناسب باشد. اما انطباق متن با تصاویر و ارائه یک طراحی استاندارد، خیلی راحت به نظر نمی آید. سفارش انجام پاورپوینت دانشجویی به مهارت های رایانه ای، مهارت های انجام تحقیق، مهارت نوشتن و تحلیل کردن نیاز دارد. برای دانشجویانی که علم رایانه ای آنها اندک است، ما برنامه های ویژه ای برای آنها داریم.

شفارش انجام پاورپوینت دانشجویی

انجام پاورپوینت دفاع کارشناسی ارشد

در بعضی مواقع، در مقطع ارشد، استاد از شما می خواهد که پروژه ای کاملاً جدید تهیه کنید. در این صورت، لازم است که شما، یک پاورپوینت استاندارد و حرفه ای برای ارائه دفاع پایان نامه خود، تهیه کنید. رمز موفقیت در ارائه پاورپوینت، تبدیل متون به تصاویر و نمودارهای جذاب و مفهومی است. وظیفه شما این است که مخاطبان خود را جذب کنید. شما همچنین باید اطلاعات خود را به روشی روشن و قابل فهم، ارائه دهید. اگر نگران دفاع پایان نامه خود هستید و وقت ساخت پاورپوینت حرفه ای را ندارید، همین امروز با ثبت سفارش پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت، وقت خود را آزاد کنید و با خیال راحت همه چیز را با ما بسپارید. در واقع هدف ما در زمان تهیه پاورپوینت، کمک به شما برای سخنرانی ماندگار به مخاطبانتان است.

آمادگی کامل متخصصان دورنوشت برای تهیه پاورپوینت

نگارش پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت

متخصصان دورنوشت، آماده هستند تا تجربیات و تخصص خود را به شما منتقل کنند. بعد از ثبت سفارش پاورپوینت دانشجویی و تحویل پروژه، رضایت شما از نحوه انجام پاورپوینت دانشجویی؛ مهارت نوشتاری و تسلط کارشناسان ما، تضمین کیفیت ما را اثبات می کند. متخصصان ما، تمام تلاش خود را می کنند تا خواسته های شما را به بهترین شکل برآورده کنند.

تضمین عملکرد طراحان پاورپوینت، در دورنوشت

 • وقتی متخصص و طراح پاورپوینت را استخدام می کنیم، نه تنها توانایی های او، بلکه اشتیاق وی برای یادگیری و رشد مداوم مهارت های او را نیز، ارزیابی می کنیم.
 • ما یک شبکه ارتباطی حرفه ای بین پشتیبانی و طراح پاورپوینت ایجاد کرده ایم تا در طول ساخت پاورپوینت، تمامی درخواست های شما به طور کامل رصد شود.
 • پاورپوینت های تهیه شده، توسط داوران کنترل کیفیت دورنوشت، ارزیابی می شوند.
 • طراحان و متخصصان ما، به جدید ترین منابع دنیا، دسترسی دارند.
 • زمانیکه سفارش پاورپوینت دانشجویی خود را ثبت می کنید. از جدیترین مطالب و قالب های طراحی شده استفاده میکنیم، تا بتوانیم بهترین پاورپوینت دانشجویی را در اختیار شما قرار دهیم.
سفارش انجام پاورپوینت دانشجویی

با کمترین هزینه، بهترین کیفیت را دریافت کنید

آیا ممکن است با هزینه کم، بیشتر از آنچه انتظار داشتید، دریافت کنید؟! بله! هزینه مناسب و ارزان در برابر دریافت پاورپوینت با بهترین کیفیت، هدف تیم پژوهشی دورنوشت، می باشد. شما می توانید با ثبت اولین سفارش انجام پاورپوینت خود، در سفارش های بعدی از تخفیفات ویژه دورنوشت، برخوردار شوید. زمانیکه سفارش پاورپوینت دانشجویی خود را در دورنوشت ثبت کردید، بدون نگرانی ارائه مطلوب و جذاب را متصور شوید.

مراقب قالب های رایگان پاورپوینت باشید!

بدون تردید، می توانید تعداد زیادی قالب پاورپوینت به صورت رایگان پیدا کنید. اما، آنها هرگز جایگزین نمونه های پاورپوینت حرفه ای و طراحی  شده، نخواهند شد. اگر فکر می کنید برای طراحی پاورپوینت و ارائه جذاب، به مهارت خاصی احتیاج ندارید، اشتباه می کنید. در دورنوشت، هر اسلایدی که طراحی می شود، متناسب با مفهوم و نوع پروژه، طراحی می شود. ما شما را درک می کنیم که، بیشتر وقت خود را برای مطالعه درس های دیگر، صرف میکنید. به همین دلیل است که نمی توانید زمان کافی را به انجام پاورپوینت دانشجویی، اختصاص دهید. همچنین ممکن است نحوه تهیه و طراحی پاورپوینت را آموزش ندیده باشید. پس حتمن از ما برای انجام پاورپوینت حرفه ای کمک بگیرید. ما به راحتی می توانیم مشکل شما را حل کنیم.

مزایای انجام پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت

ثبت سفارش انجام پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت، در تمام مقاطع دانشگاهی و در تمامی رشته های دانشگاهی،  قابل انجام است. نویسندگان تیم دورنوشت می دانند ساخت پاورپوینت دفاع، چقدر به لحاظ زمان و محتوا با اهمیت است. به طوری که باید آنقدر حرفه ای طراحی شود، تا توجه مخاطبان را جلب کند. به هیچ عنوان، نگران ارائه خود نباشید. در حال حاضر، شما در مناسب ترین وب سایت، برای سفارش انجام پاروپوینت فوری، با قیمت مناسب قرار دارید. فقط به ما اطلاع دهید که موضوع پاورپوینت شما چیست و چه چیزی نیاز دارید، ما سفارش انجام پاورپوینت شما را پیگیری خواهیم کرد. به غیر از درج مطالب با کیفیت و معتبر، ما پاورپوینتی ارائه خواهیم داد که مخاطبان شما را مجذوب کند. ارائه شما از نظر دستور زبان، نکات فنی و نکات نگارشی، عالی خواهد بود.

 • ضمانت 100% منحصر به فرد بودن طراحی پاورپوینت
 • دانش کافی و تخصص کارشناسان پاورپوینت
 • پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
 • ویرایش رایگان
 • تهیه پاورپوینت در تمامی مقاطع و رشته های دانشگاهی
 • هزینه مناسب
 • استفاده از منابع جدید
 • تضمین تحویل انجام پاورپوینت دانشجویی، در موعد مقرر

چه زمانی، پاروپوینت شما را باید شخص دیگری طراحی کند؟

در زمان دانشجویی، گاهی اوقات تعداد مقاله ها، مطالعات، گزارش ها، انجام تحقیق دانشجویی و سایر تکالیف به حدی طاقت فرسا می شود که شما، زمان انجام طراحی پاورپوینت را ندارید. اما اگر ارائه پاورپوینت خود را به دورنوشت بسپارید، می توانید وقت آزاد خود را برای کارهای دیگر بگذرانید. ما قادریم تمام سفارش پاورپوینت دانشجویی شما را در کمترین زمان انجام دهیم. ما به شما پروژه معتبر و بدون کپی را ارائه می دهیم. اجازه دهید انجام پاورپوینت دانشجویی شما را مدیریت کنیم! پس درنگ نکنید. همین امروز یک سفارش پاورپوینت دانشجویی آنلاین از ما درخواست کنید و با خیال راحت، دروس دیگر خود را مطالعه کنید.

سفارش تهیه پاورپوینت دفاع ارشد

چرا مردم، برای سفارش انجام پاورپوینت دانشجویی، به ما اعتماد می کنند؟

طی چند سال گذشته، پاورپوینت های با کیفیت را در اختیار دانشجویان دانشگاه های مختلف ایران قرار دادیم. ما با ساختار طراحی پاورپوینت، استاندارد و تکنینک های ساخت پاورپوینت، آشنا هستیم. به نحوی که، در هنگام ارائه، مخاطبان شما را مجذوب خود می کنند. در صورت نیاز به پاورپوینتی بی نقص و روان، با نویسندگان متخصص تهیه پاورپوینت در دورنوشت، از طریق ایمیل در ارتباط باشید.

چگونه پاورپوینت ارائه دهیم؟

خدمات انجام پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت

 • سفارش پاورپوینت انگلیسی
 • طراحی پاورپوینت رساله دکتری
 • سفارش پاورپوینت کنفرانس
 • تهیه پاورپوینت کارشناسی
 • پاورپوینت سمینار دانشجویی

انواع سفارش پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت

 • در هنگام ثبت سفارش پاورپوینت دانشجویی آنلاین، طراحی پاورپوینت شما، به صورت یکی از حالت های زیر است:
 • اسلایدهای ساده دارای متن: طراحان پاورپوینت ارشد در دورنوشت، برای انجام پاورپوینت دفاع، اسلایدهای ساده را ترجیح می دهند. در این اسلایدها، کلمات کلیدی برجسته می شوند تا در انتقال مفاهیم به مخاطبان، در هنگام ارائه، به شما کمک کنند.
 • اسلایدهای تصویری به همراه متن و انیمیشن: برای انجام پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت، از اسلایدهای متن و تصویر، همراه با انیمشین استفاده می شود. انیمیشن ها به زیبایی، جذب مخاطب، سرعت انتقال فهم کمک زیادی میکنند. تصاویر جذاب و مفهومی، می تواند ارزش بسیاری از کلمات را به خوبی منتقل کند.
 • اسلایدهایی که بیشتر، نمودار و جدول ارائه می دهند: برای طراحی اسلایدهایی که دارای نمودارها و جدول های پیچیده هستند، ابتدا کارشناسان ما، با مهارت تخصصی خود، آنها را تحلیل کرده و سپس به شکل ساده در اسلاید قرار می دهند.

طراحی اسلاید، چه تاثیری در نحوه ارائه  دارد؟

 1. با تهیه پاورپوینت دانشجویی، گزارش های کتبی و طولانی را می توان در سالن های بزرگتر و کلاس های درس، با اعتماد به نفس کامل، ارائه داد.
 2. مشاغل بازاریاب و تجاری، می توانند در سخنرانی های بازاریابی خود، در مدت زمان کوتاه، مطالب چکیده و مهم را ارائه دهند.
 3. دانشجویان، می توانند مقاله ها، دفاع پایان نامه، یا سایر دروس خود را به وسیله سفارش انجام پاورپوینت دانشجویی در درونوشت، ارائه دهند.
 4. هنگامی که اسلایدها را برای شما تهیه کردیم، دستورالعمل های مربوط به نحوه انجام کار را نیز، به شما ارائه می دهیم.
طراحی پاورپوینت حرفه ای

اسلایدهای منحصر به فرد را از ما بخواهید

با افتخار باید بگوییم که ارائه پاورپوینت شما بی نظیر و منحصر به فرد خواهد بود! چون اسلایدهای پاورپوینت شما، هرگز تکراری نیستند. کارشناسان ما هرگز از یک ایده، دو بار استفاده نمی کنند. بنابراین، ارائه شما جذاب، اصیل و منحصر به فرد به نظر می رسد! متخصصان انجام پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت، کیفیت را بر هر چیزی ترجیح می دهند. آنها به طور مداوم، قالب های پاورپوینت را طراحی می کنند، تا با کیفیت ترین پاورپوینت را به شما ارائه دهند.

رشته های قابل انجام، جهت انجام پاورپوینت دانشجویی

 • رشته های فنی مهندسی(عمران، برق، معماری، شهرسازی، هوافضا،  صنایع، کامپیوتر، شیمی، معدن، مواد، نفت، مکانیک، ،کشاورزی)
 • رشته های علوم انسانی(حقوق، حسابداری، مدیریت، روانشناسی، اقتصاد، فلسفه، ادبیات فارسی، تربیت بدنی)
 • رشته های علوم پایه( فیزیک، آمار، شیمی، ریاضی، زیست شناسی، زمین شناسی)
 • رشته های هنر و گرافیک

عوامل موثر بر قیمت پاورپوینت در دورنوشت

 1. محتوای پروژه پاورپوینت
 2. ساده یا حرفه ای بودن طراحی اسلاید پاورپوینت
 3. حجم مطالب
 4. زمان صرف شده جهت طراحی پاورپوینت
 5. تعداد اسلایدها
 6. زبان پاورپوینت
 7. فوری بودن سفارش پاورپوینت دانشجویی

ثبت سفارش پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت

طراحی پاورپوینت ارزان

هر فردی می تواند، سفارش خود را در دورنوشت، از طریق تکمیل فرم ثبت سفارش ثبت نماید. شما همچنین می توانید، با شماره ای پشتیبانی دورنوشت تماس گرفته و با خدمات پشتیبانی ما ارتباط برقرار کنید. پس از دریافت پاورپوینت، اگر نیاز به ویرایش بود، میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید تا موارد ویراستاری مورد نظر شما توسط متخصصان بررسی و انجام شود. با سفارش پاورپوینت دانشجویی به دورنوشت، زندگی دانشجویی خود را جذاب تر کنید!

مراحل ثبت سفارش پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت

 1. ورود به قسمت ثبت سفارش
 2. تکمیل فرم ثبت سفارش پاورپوینت دانشجویی
 3. ارسال مشخصات پروژه دانشجویی برای ما
 4. بررسی کامل سفارش انجام پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت توسط کارشناسان و تماس با شما جهت شروع پروژه.
ساخت پاورپوینت آنلاین

ارائه خدمات پاورپوینت، از طریق پشتیبانی 24/7

ساخت پاورپوینت فوری

پشتیبانی دورنوشت بصورت 24ساعته در 7 روز هفته، از طریق ایمیل، پیامک، تماس تلفنی و شبکه های اجتماعی جهت مشاوره و راهنمایی دانشجویان، پاسخگو هستند. می توانید در مورد هر موضوعی مشاوره رایگان دریافت کنید. در صورت تمایل با ما تماس بگیرید. ما همیشه برای پاسخ به شما آنلاین هستیم.

سرانجام فایل های پاورپوینت با 4 فرمت ارسال می شوند

 • به صورت پسوند pptx قابل ویرایش
 • حالت اسلاید شو ( Slide Show)
 • به صورت پسوند pdf، جهت مطالعه سریع در موبایل و تبلت
 • خلاصه ای از مطالب در قالب Word، به منظور تسلط در هنگام ارائه پاورپوینت
 • فایل های سفارش پاورپوینت شما، از طریق ایمیل و یا شبکه های اجتماعی ارسال خواهد شد.
طراحی پاورپوینت دفاع ارشد

سوالات متداول

تعداد اسلایدهای پاورپوینت پایان نامه چقدر است؟

تعداد اسلاید استاندارد برای انجام پاورپوینت دانشجویی، با توجه به موضوع و مطالب قابل ارائه توسط دانشجویان متفاوت خواهد بود. برای مثال: تعداد کل اسلایدها برای ساخت پاورپوینت رساله دکتری، ، نباید از 30 عدد بیشتر شوند. اما برای طراحی پاورپوینت پایان نامه ارشد، نباید از 25 عدد بیشتر شوند.

هزینه انجام پاورپوینت دانشجویی چقدر است؟

قیمت های ما بسیار مناسب هستند. هر دانشجویی با هر بودجه ای که دارد، می تواند به راحتی با تخفیفات ما همراه باشد و آنچه را که نیاز دارد را سفارش دهد.

سفارش پاورپوینت دانشجویی چقدر زمان می برد؟

تیم دور نوشت با به کارگیری متخصصان کارآمد، پاورپوینت کامل و جامعی را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت به شما ارائه می دهند! دیگر نگران سفارش پاورپوینت دانشجویی خود نباشید و با خیال راحت به تیم متخصص دور نوشت اعتماد کنید.

آیا قالب های پاورپوینت در دورنوشت، متفاوت است؟

بله! قالب های ارائه پاورپوینت با توجه به نوع پروژه، مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و انتخاب تمپلیت توسط مشتری، متفاوت خواهد بود.

آیا پاورپوینتی که ارسال می کنید، قابل ویرایش است؟

بله! تمامی فایل های پاورپوینتی که ارسال می شود، با پسوند ppt و قابل ویرایش هستند.

چگونه پاورپوینت ارائه دهیم؟

با دقت برنامه ریزی کنید.
از منابع جدید و معتبر تحقیق کنید.
مخاطبان خود را بشناسید.
زمان ارائه خود را مدیریت کنید.
راحت و واضح صحبت کنید.
متن خود را به لحاظ نگارشی و دستور زبان بررسی کنید.
به اسلایدهای پاورپوینت خود نگاه نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *