روند انجام پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت چگونه است؟

تیم دورنوشت، با انجام پاورپوینت دانشجویی به کمک تصاویر با کیفیت و جمع آوری اطلاعات مفید، نگرانی شما را برای سفارش پاورپوینت دانشجویی برطرف می کند. تهیه یک پاورپوینت حرفه ای، برای یک ارائه بدون استرس، بسیار با اهمیت است. ساخت پاورپوینت، یک فرصت مناسب برای شما است که مهارت های خلاقانه خود را توسعه دهید! در این نوع پروژه، شما باید، تصاویری را انتخاب کنید که به نوعی با اطلاعات ارائه شده در آن اسلاید متناسب باشد. اما انطباق متن با تصاویر و ارائه یک طراحی استاندارد، خیلی راحت به نظر نمی آید. سفارش انجام پاورپوینت دانشجویی به مهارت های رایانه ای، مهارت های انجام تحقیق، مهارت نوشتن و تحلیل کردن نیاز دارد. برای دانشجویانی که علم رایانه ای آنها اندک است، ما برنامه های ویژه ای برای آنها داریم. برای دریافت طراحی پاورپوینت رایگان، ابتدا اقدام به سفارش پروپوزال ارشد در دورنوشت نمایید.

سفارش انجام پاورپوینت دانشجویی

فهرست مطالب

انجام پاورپوینت دفاع کارشناسی ارشد

در بعضی مواقع در مقطع ارشد، استاد از شما می خواهد که پروژه ای کاملا جدید تهیه کنید. در این صورت، لازم است که شما، یک پاورپوینت استاندارد و حرفه ای برای ارائه دفاع پایان نامه خود، تهیه کنید. رمز موفقیت در ارائه پاورپوینت، تبدیل متون به تصاویر و نمودارهای جذاب و مفهومی است. وظیفه شما این است که مخاطبان خود را جذب کنید. شما همچنین باید اطلاعات خود را به روشی روشن و قابل فهم، ارائه دهید. اگر نگران دفاع پایان نامه خود هستید و وقت ساخت پاورپوینت حرفه ای را ندارید، همین امروز با ثبت سفارش پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت، وقت خود را آزاد کنید و با خیال راحت همه چیز را با ما بسپارید. هدف ما در زمان تهیه پاورپوینت، کمک به شما برای سخنرانی ماندگار به مخاطبانتان است.

آمادگی کامل متخصصان دورنوشت برای تهیه پاورپوینت

انجام پاورپوینت ارشد

متخصصان دورنوشت آماده هستند تا تجربیات و تخصص خود را به شما منتقل کنند. بعد از ثبت سفارش پاورپوینت دانشجویی و تحویل پروژه، رضایت شما از نحوه انجام پاورپوینت دانشجویی؛ مهارت نوشتاری و تسلط کارشناسان ما، تضمین کیفیت ما را اثبات می کند. متخصصان ما تمام تلاش خود را می کنند تا خواسته های شما را به بهترین شکل برآورده کنند.

تضمین عملکرد طراحان دورنوشت

 • وقتی متخصص و طراح پاورپوینت را استخدام می کنیم؛ نه تنها توانایی های او، بلکه اشتیاق وی برای یادگیری و رشد مداوم مهارت های او را نیز ارزیابی می کنیم.
 • ما یک شبکه ارتباطی حرفه ای بین پشتیبانی و طراح پاورپوینت ایجاد کرده ایم.
 • در طول ساخت پاورپوینت، تمامی درخواست های شما به طور کامل رصد می شود.
 • پاورپوینت های تهیه شده، توسط داوران کنترل کیفیت دورنوشت، ارزیابی می شوند.
 • طراحان و متخصصان ما به جدید ترین منابع دنیا، دسترسی دارند.
 • از جدیترین مطالب و قالب های طراحی شده استفاده می کنیم، تا بتوانیم بهترین پاورپوینت دانشجویی را در اختیار شما قرار دهیم.

با کمترین هزینه، بهترین کیفیت را دریافت کنید

آیا ممکن است با هزینه کم، یک پاورپوینت حرفه ای دریافت کنید؟ بله. هزینه مناسب و ارزان در برابر دریافت پاورپوینت با بهترین کیفیت، هدف خدمات دانشجویی آنلاین دورنوشت می باشد. شما می توانید با ثبت اولین سفارش انجام پاورپوینت خود، در سفارش های بعدی از تخفیفات ویژه دورنوشت برخوردار شوید. زمانی که سفارش پاورپوینت دانشجویی خود را در دورنوشت ثبت کردید، بدون نگرانی و در کمترین زمان، منتظر یک ارائه جذاب و ماندگار باشید.

مراقب قالب های رایگان پاورپوینت باشید!

بدون تردید می توانید تعداد زیادی قالب پاورپوینت به صورت رایگان پیدا کنید. اما آنها هرگز جایگزین نمونه های پاورپوینت حرفه ای و طراحی  شده نخواهند شد. اگر فکر می کنید برای طراحی پاورپوینت و ارائه جذاب، به مهارت خاصی احتیاج ندارید، اشتباه می کنید. شما باید برای اینکار مقالات آموزشی متعددی را مطالعه کنید تا مسلط شوید. در دورنوشت هر اسلایدی که طراحی می شود، متناسب با مفهوم و نوع پروژه، طراحی می شود. ما درک می کنیم که بیشتر وقت خود را برای مطالعه درس های دیگر، صرف می کنید. به همین دلیل است که نمی توانید زمان کافی را به انجام پاورپوینت دانشجویی، اختصاص دهید. همچنین ممکن است نحوه تهیه و طراحی پاورپوینت را آموزش ندیده باشید. پس حتما از ما برای انجام پاورپوینت حرفه ای کمک بگیرید. ما به راحتی می توانیم مشکل شما را حل کنیم.

مزایای انجام پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت

 • ضمانت 100% منحصر به فرد بودن طراحی پاورپوینت.
 • دانش کافی و تخصص کارشناسان پاورپوینت.
 • پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته.
 • ویرایش رایگان.
 • هزینه مناسب.
 • استفاده از منابع جدید.
 • تضمین تحویل انجام پاورپوینت دانشجویی، در موعد مقرر.
 • ثبت سفارش انجام پاورپوینت در تمام مقاطع و رشته های دانشگاهی.
 • رعایت کامل دستور زبان، نکات فنی و نگارشی در هنگام انجام پاورپوینت دانشجویی.

چه زمانی، پاروپوینت شما را باید شخص دیگری طراحی کند؟

در زمان دانشجویی، گاهی اوقات تعداد مقاله ها، مطالعات، گزارش ها، انجام تحقیق دانشجویی و سایر تکالیف به حدی طاقت فرسا می شود که شما زمان انجام طراحی پاورپوینت را ندارید. با توجه به این مطلب، می توانید ارائه پاورپوینت خود را به دورنوشت بسپارید. به این ترتیب می توانید وقت خود را برای انجام پروژه دانشجویی خود صرف کنید. ما قادریم تمام سفارشات پاورپوینت دانشجویی شما را در کمترین زمان انجام دهیم. ما به شما پروژه معتبر و بدون کپی ارائه می دهیم. اجازه دهید پاورپوینت دانشجویی شما را مدیریت کنیم. پس درنگ نکنید و همین امروز یک سفارش پاورپوینت دانشجویی آنلاین از ما درخواست کنید و با خیال راحت، دروس دیگر خود را مطالعه کنید.

سفارش تهیه پاورپوینت دفاع ارشد

چگونه پاورپوینت ارائه دهیم؟

خدمات انجام پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت

 • سفارش پاورپوینت انگلیسی.
 • طراحی پاورپوینت رساله دکتری.
 • سفارش پاورپوینت کنفرانس.
 • تهیه پاورپوینت کارشناسی.
 • پاورپوینت سمینار ارشد.

انواع سفارش پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت

 • اسلایدهای ساده: طراحان پاورپوینت ارشد در دورنوشت، برای انجام پاورپوینت دفاع، اسلایدهای ساده را ترجیح می دهند. در این اسلایدها کلمات کلیدی برجسته می شوند تا در انتقال مفاهیم به مخاطبان کمک کنند.
 • اسلایدهای تصویری به همراه متن و انیمیشن: برای انجام پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت، از اسلایدهای متن و تصویر همراه با انیمشین استفاده می شود. انیمیشن ها به زیبایی، جذب مخاطب، سرعت انتقال فهم کمک زیادی میکنند. تصاویر جذاب و مفهومی می تواند ارزش بسیاری از کلمات را به خوبی منتقل کند.
 • اسلایدهایی اینفوگرافیکی: برای طراحی اسلاید هایی که دارای نمودار و جدول های پیچیده هستند، طراحان ما ابتدا آنها را تحلیل کرده و سپس به شکل اینفوگرافی در اسلاید قرار می دهند.

طراحی اسلاید حرفه ای، چه تاثیری در نحوه ارائه  دارد؟

 1. با تهیه اسلاید های حرفه ای پاورپوینت دانشجویی، گزارش های کتبی و پیچیده را می توان با اعتماد به نفس کامل و به صورت کاملا ساده ارائه داد.
 2. مشاغل بازاریاب و تجاری می توانند در کنفرانس های خود مطالب چکیده و مهم را به سادگی ارائه دهند.
 3. دانشجویان می توانند انواع سمینار کارشناسی ارشد، دفاع پایان نامه، یا سایر دروس خود را به وسیله سفارش انجام پاورپوینت دانشجویی در درونوشت، ارائه دهند.
 4. هنگامی که اسلایدها را برای شما تهیه کردیم، دستورالعمل های مربوط به نحوه طراحی اسلاید ها را نیز به شما ارائه می دهیم.
طراحی پاورپوینت حرفه ای

اسلایدهای منحصر به فرد را از ما بخواهید

با افتخار باید بگوییم که ارائه پاورپوینت شما بی نظیر و منحصر به فرد خواهد بود. چون اسلاید های پاورپوینت شما، هرگز تکراری نیستند. کارشناسان ما هرگز از یک ایده، دو بار استفاده نمی کنند. بنابراین ارائه شما جذاب، اصیل و زیبا به نظر می رسد. متخصصان انجام پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت، کیفیت را بر کمیت ترجیح می دهند. آنها به طور مداوم، قالب های پاورپوینت را طراحی می کنند. ما همواره سعی کرده ایم با کیفیت ترین اسلاید ها را به شما ارائه دهیم.

رشته های قابل انجام، جهت انجام پاورپوینت دانشجویی

 • فنی مهندسی(عمران، برق، معماری، شهرسازی، هوافضا، صنایع، کامپیوتر، شیمی، معدن، مواد، نفت، مکانیک، ،کشاورزی).
 • علوم انسانی(حقوق، حسابداری، مدیریت، روانشناسی، اقتصاد، فلسفه، ادبیات فارسی، تربیت بدنی).
 • علوم پایه( فیزیک، آمار، شیمی، ریاضی، زیست شناسی، زمین شناسی).
 • هنر و گرافیک.

عوامل موثر بر قیمت پاورپوینت در دورنوشت

 1. محتوای پروژه پاورپوینت.
 2. ساده یا حرفه ای بودن طراحی اسلاید پاورپوینت.
 3. حجم مطالب.
 4. زمان طراحی پاورپوینت.
 5. تعداد اسلایدها.
 6. زبان پاورپوینت.
 7. فوری بودن سفارش پاورپوینت دانشجویی.

ثبت سفارش پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت

سفارش طراحی پاورپوینت ارزان

هر فردی می تواند سفارش خود را در دورنوشت از طریق تکمیل فرم ثبت سفارش ثبت نماید. شما همچنین می توانید، با شماره پشتیبانی دورنوشت تماس گرفته و با خدمات پشتیبانی ما ارتباط برقرار کنید. پس از دریافت پاورپوینت، اگر نیاز به ویرایش بود، می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید تا ویرایش مورد نظر شما توسط متخصصان بررسی و انجام شود. با سفارش پاورپوینت دانشجویی به دورنوشت، زندگی دانشجویی خود را جذاب تر کنید.

ارائه خدمات پاورپوینت، از طریق پشتیبانی 24/7

ساخت پاورپوینت فوری
 • پشتیبانی دورنوشت به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته پاسخگوی شما است.
 • کارشناسان ما از طریق ایمیل، پیامک، تماس تلفنی و شبکه های اجتماعی جهت مشاوره و راهنمایی دانشجویان پاسخگو هستند.
 • شما می توانید در مورد هر موضوعی مشاوره رایگان دریافت کنید.
 • در صورت تمایل با ما تماس بگیرید.
 • ما همیشه برای پاسخ به شما آنلاین هستیم.

سرانجام فایل های پاورپوینت با 4 فرمت ارسال می شوند

 • به صورت پسوند pptx قابل ویرایش.
 • حالت اسلاید شو ( Slide Show).
 • به صورت پسوند pdf، جهت مطالعه سریع در موبایل و تبلت.
 • خلاصه ای از مطالب در قالب Word، به منظور تسلط در هنگام ارائه پاورپوینت.
 • فایل های سفارش پاورپوینت شما، از طریق ایمیل و یا شبکه های اجتماعی ارسال خواهد شد.

چرا مردم، برای سفارش انجام پاورپوینت دانشجویی، به ما اعتماد می کنند؟

در سال های گذشته پاورپوینت های با کیفیت در اختیار دانشجویان مختلف قرار دادیم. ما با ساختار استاندارد طراحی پاورپوینت به طور کامل آشنا هستیم. قالب های پاورپوینت کارشناسی ارشد در دورنوشت به نحوی طراحی می شوند که در هنگام ارائه مخاطبان شما مجذوب می شوند. در صورت نیاز به پاورپوینتی بی نقص و روان، با نویسندگان متخصص تهیه پاورپوینت در دورنوشت، از طریق ثبت سفارش در ارتباط باشید.

مراحل ثبت سفارش پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت

 1. ورود به قسمت ثبت سفارش.
 2. تکمیل فرم ثبت سفارش پاورپوینت دانشجویی.
 3. ارسال مشخصات پروژه دانشجویی برای ما.
 4. بررسی کامل سفارش انجام پاورپوینت دانشجویی در دورنوشت توسط کارشناسان و تماس با شما جهت شروع پروژه.

سوالات متداول در زمینه انجام پاورپوینت دانشجویی

تعداد اسلاید پاورپوینت پایان نامه و رساله چقدر است؟

• تعداد کل اسلایدها برای ساخت پاورپوینت رساله دکتری، نباید از 40 عدد بیشتر شوند.
• تعداد اسلاید های پاورپوینت پایان نامه ارشد، نباید از 28 عدد بیشتر شوند.

هزینه ساخت پاورپوینت پایان نامه چقدر است؟

در ساختار دورنوشت، هر دانشجویی با هر بودجه ای که داشته باشد، می تواند سفارش پاورپوینت خود را ثبت کند تا به راحتی با تخفیفات ما همراه باشد.

انجام پاورپوینت دانشجویی چقدر زمان می برد؟

زمان طراحی پاورپوینت ارشد و دکتری با توجه به حجم مطالب، رشته تحصیلی، تعداد اسلاید و محتوای متن تخمین زده می شود.

آیا قالب های پاورپوینت در دورنوشت، متفاوت است؟

بله. قالب های ارائه پاورپوینت با توجه به نوع پروژه، مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و انتخاب تمپلیت توسط مشتری، متفاوت خواهد بود.

آیا پاورپوینتی که ارسال می کنید، قابل ویرایش است؟

بله. تمامی فایل های پاورپوینت که برای مشتری ارسال می شود، با پسوند ppt و قابل ویرایش هستند.