انجام پاورپوینت پایان نامه از خدمات پرطرفدار دورنوشت می باشد. تکالیف دانشگاهی اغلب شامل انجام پروژه و مقالات تحقیقاتی است. اما برای دانشجویان کارشناسی ارشد سفارش پاورپوینت پایان نامه یک الزام است. ساخت و طراحی پاورپوینت پایان نامه به دانشجویان این تجربه را می دهد که یک سخنرانی تخصصی به مخاطبین خود ارائه کنند. همچنین به آنها کمک می کند تا دیدگاه ها و اطلاعات جمع آوری شده را در یک نمایش بصری جامع ارائه دهند. اگر می خواهید با پاورپوینت پایان نامه آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم مقاله چگونه پاورپوینت بسازیم؟ را مطالعه کنید.

فهرست مطالب

 حرفه ای ترین گروه انجام پاورپوینت پایان نامه در سال 1401

ایجاد یک ارائه عالی کار ساده ای نیست و اغلب دانشجویان می خواهند که طراحی پاورپوینت پایان نامه خود را به کسی بسپارند که مهارت کافی در این زمینه داشته باشد. به همین دلیل است که اکثر دانشجویان نگران این هستند که « چه کسی می تواند ارائه پاورپوینتشان را انجام دهد؟» در شرکت ما، نویسندگان و طراحان ما می توانند پروژه های پاورپوینت جذابی ایجاد کنند. آنها دانش و تجربه در زمینه های مختلف دانشگاهی دارند. ما تقریبا برای تمامی دانشگاه های ایران پاورپوینت طراحی کرده ایم و با سلیقه تمامی اساتید آشنا هستیم. برای ساخت پاورپوینت کافیست هر آن چیزی که نیاز دارید را سفارش دهید و با خیال راحت همه چیز را به ما بسپارید.

انجام پاورپوینت پایان نامه
طراحی پاورپوینت دفاع پایان نامه ارشد

مزایای منحصر به فرد سفارش پاورپوینت پایان نامه در دورنوشت  

 1. نمرات خوب بگیرید: طراحان پاورپوینت ما می توانند یک ارائه را سفارشی طراحی کنند تا تمام الزامات تکلیف شما را برآورده کند. به این ترتیب، نمرات بالاتری کسب خواهید کرد.
 2. صرفه جویی در زمان: ممکن است دانشجویان زمان کافی برای ارائه نداشته باشند. اگر در چنین موقعیتی هستید، بهترین نویسندگان ما می توانند به طراحی پاورپوینت شما کمک کنند. آنها سالها تجربه در انجام پاورپوینت پایان نامه دارند. آنها همچنین پروژه شما را در بازه زمانی تعیین شده انجام می دهند. بنابراین، شما زمان کافی برای رسیدگی به سایر پروژه های فوری خواهید داشت.
 3. از اشتباهات اجتناب کنید: برای جلوگیری از طراحی پاورپوینت پایان نامه ضعیف، پروژه خود را به افراد ماهر و مسلط بسپارید. نویسندگان و طراحان متخصص ما ارزش ارائه با کیفیت را درک می کنند. آنها مطمئن خواهند شد که ارائه شما عاری از خطاهای رایج است. سفارش پاورپوینت پایان نامه شما تحت بررسی سرقت ادبی قرار می گیرد تا منحصر به فرد بودن آن تایید شود.

چرا باید دورنوشت را برای سفارش پاورپوینت پایان نامه خود انتخاب کنید؟

شرکت های زیادی هر روز در بازار آنلاین ظاهر می شوند. پس چه دلیلی دارد سفارش پاورپوینت پایان نامه خود را در دورنوشت ثبت کنید؟ در این قسمت چند مزیت دورنوشت بیان می شود که ثابت می کنند که چرا باید پروژه پاورپوینت خود را در دورنوشت ثبت کنید:

سطح حرفه ای طراحان دورنوشت

 ما نویسندگان و طراحان حرفه ای و با تجربه ای در رشته شما داریم. ما تمام کارشناسان خود را به لحاظ فنی و سطح تحصیلات بررسی می کنیم و آنهایی را که دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری هستند انتخاب می کنیم. آنها هرگز کیفیت ارائه شما را به خطر نمی اندازند. همه جزئیات در ارائه پاورپوینت شما عالی به نظر می رسد.

طراحی سطوح مختلف پاورپوینت برای تمام سلیقه ها

 تیم طراحان ما سطح بالایی از حرفه ای بودن را تضمین می کنند. اما در کنار این موضوع، برای تمام سلیقه ها، پاورپوینت طراحی می کنند. جالب اینکه آنقدر سطح کیفیت ساخت پاورپوینت پایان نامه ما بالا است که قطعا اساتید شما را شگفت زده می کنند. ما به دنبال نویسندگانی هستیم که بتوانند اسلاید های جذاب و خوانا طراحی کنند. بنابراین، مطمئن باشید، ارائه ای مطابق با سلیقه، سبک و سازماندهی منطقی خود دریافت خواهید کرد. همچنین، طراحان ما اطمینان حاصل می کنند که پروژه ارائه شما از نظر بصری جذاب و کاملا اصلی است. وقتی پاورپوینت پایان نامه که ما طراحی کردیم را با نرم افزار های سرقت ادبی بررسی کنید، گزارش سرقت ادبی هیچ خطایی را نشان نمی دهد. ما درک می کنیم که سرقت ادبی چگونه می تواند بر روند پیشرفت تأثیر منفی بگذارد، بنابراین سعی می کنیم به هر قیمتی از آن جلوگیری کنیم.

چندین سال تجربه طراحان دورنوشت در امر انجام پاورپوینت پایان نامه

 ما سال ها تجربه در زمینه انجام پروژه های دانشجویی داریم. از این رو، شهرت بی عیب و نقص ما در زمینه خدمات انجام پاورپوینت پایان نامه است. در طول این سال ها، ما آموخته ایم که اساتید در حوزه پروژه های پاورپوینت به دنبال چه نکاتی هستند. ما همچنین تمام دستورالعمل ها و نکات را در انجام پاورپوینت دانشجویی آموخته ایم. در نتیجه، خدمات ما مخصوص دانشجویانی است که برای سفارش پاورپوینت پایان نامه خود به کمک نیاز دارند و تسلط کافی بر طراحی پاورپوینت ندارند.

تحویل به موقع و حفظ حریم شخصی

ما برای زمان شما ارزش قائل هستیم و به درخواست تحویل پروژه در چارچوب زمانی تعیین شده احترام می گذاریم. کارشناسان ما روی پروژه شما کار می کنند و آن را به موقع تحویل می دهند. شما می توانید برای پیگیری پیشرفت پروژه های خود با پشتیبانان ما در ارتباط باشید. تمام پروژه ای که به ما ارائه می دهید کاملا محرمانه باقی می مانند. ما اطلاعات شما را با وب سایت ها یا سازمان های شخص ثالث به اشتراک نمی گذاریم. ما همچنین فایل های انجام پاورپوینت پایان نامه شما را ذخیره نمی کنیم.

ضمانت بازگشت وجه

بسیاری از خدمات دانشجویی در این حوزه، ضمانت بازگشت وجه ارائه نمی دهند. اگر این کار را انجام دهند، اغلب در بازپرداخت وجه به مشتریان خلف وعده می کنند. برخلاف آنها، ما یک سیاست ضمانت بازگشت پول شفاف داریم. بنابراین، اگر مشکلی در انجام پاورپوینت پایان نامه پیش بیاید که مقصر مجری دورنوشت باشد، بدون هیچ دلیلی هزینه پروژه عودت داده می شود. به عنوان یک شرکت، هدف ما رفع نیازهای هر مشتری و ارائه بهترین خدمات سفارش پاورپوینت پایان نامه است. رضایت مشتری هدف اصلی ما است، به همین دلیل است که اگر محصول نهایی را دوست ندارید، ویرایش رایگان را ارائه می دهیم.

چرا باید طراحی پاورپوینت پایان نامه خود را به ما واگذار کنید؟

ساخت پاورپوینت پایان نامه می تواند استرس زا باشد زیرا از شما انتظار می رود:

 • عنوان پایان نامه را جستجو کنید.
 • مطالب را جمع آوری کنید.
 • مقالات تحقیقاتی مهم را تلفیق کنید.
 • یک پایان نامه طبق تمپلت دانشگاه خود بنویسید.
 • اقدام به انجام پاورپوینت پایان نامه کنید.
 • خلاصه ارائه پاورپوینت را در فایل ورد بنویسید
 • در آخرین مرحله ارائه دهید.

تمامی این مراحل ممکن است برای شما دشوار و زمان بر باشد.  

هنگامی که با شرکت خدمات دانشجویی دورنوشت آشنا می شوید، متوجه خواهید شد تمامی مراحل را ما انجام می دهیم. فقط کافیست شما سفارش پاورپوینت پایان نامه خود را ثبت کنید. می توانید نفس راحتی بکشید زیرا نویسندگان ارائه پاورپوینت ما در این حوزه متخصص هستند. ما مراقب همه چیز هستیم تا بتوانید تمام انرژی خود را روی یک ارائه تاثیرگذار متمرکز کنید.

طراحی پاورپوینت پایان نامه

آیا می توانید در ساخت پاورپوینت پایان نامه خلاقانه من کمک کنید؟

در این چند سال بسته به رشته تحصیلی دانشجویان، با انواع مختلفی از تکالیف ارائه پاورپوینت مواجه شده ایم که از شما می خواهند نظرات خود را در مورد یک مفهوم خاص بیان کنید. هنگامی که با دورنوشت کار می کنید، دلیلی برای نگرانی ندارید. زیرا تیم نویسندگان متخصص ما با انواع ارائه پاورپوینت دفاع، انجام سمینار ارشد، دفاع رساله دکتری آشنا هستند. بنابراین، صرف نظر از نوع نگارش پاورپوینت، فقط به ما دستور دهید که چه پاورپونتی و در چه سطحی می خواهید. خواهید دید که یک پاورپوینت زیبا و حرفه ای چگونه اساتید را مجذوب خود خواهند کرد.

چگونه می توانم به خدمات انجام پاورپوینت پایان نامه شما اعتماد کنم؟

با توجه به زمان، هزینه و تلاشی که برای برونسپاری طراحی پاورپوینت خود صرف خواهید کرد، باید در مورد اعتبار این خدمات نیز، دقت مضاعف داشته باشید. لازم نیست خیلی دور بروید زیرا دورنوشت تمام آن چیزی است که نیاز دارید. جدا از داشتن تیمی از نویسندگان شایسته، ما یک سرویس نگارش و انجام پاورپوینت پایان نامه بسیار مطمئن داریم. با وجود نرم افزار های سختگیرانه علیه سرقت ادبی، ما فقط پاورپوینت های اصلی و بدون کپی را ارائه می دهیم که فقط مختص شما نوشته شد است. هنوز مطمئن نیستید؟ ما از شما درخواست می کنیم تا از طریق ایمیل و یا شبکه های اجتماعی، نمونه کارهای ما را دریافت کنید. برای اینکه از مشتریان همیشگی ما شوید، پیشنهاد می کنیم نظرات دانشجویان و رضایت مشتریان ما را مشاهده کنید. از اینکه از شهرت خوب ما به صورت آنلاین مطلع شوید خوشحال خواهید شد.

انجام پاورپوینت فوری در دورنوشت با کیفیت حرفه ای خواهد بود؟

اگر تحت شرایط خاص استاد شما زمان ارائه پاورپوینت پایان نامه را به تاریخ نزدیک تری موکول کرد، اصلا نگران نباشید. متخصصان ما همیشه آمادگی طراحی پاورپوینت حرفه ای را دارند. چه شرکتی بهتر از دورنوشت که به شما کمک می کند تا پاورپوینت های تاثیرگذار را ارائه دهید. نویسندگان ما فایل طراحی پاورپوینت پایان نامه شما را همراه با یادداشت های خلاصه شده سخنرانی در قالب ورد به شما تحویل می دهند.

سفارش پاورپوینت پایان نامه خود را همین حالا ثبت کنید تا ارائه پاورپوینت خود را با کیفیت بالا و به موقع انجام تحویل بگیرید. چرا خود را به خاطر ساخت پاورپوینت سرزنش می کنید در حالی که یک سرویس ارائه پاورپوینت مانند دورنوشت می تواند آن را برای شما مدیریت کند. مطمئن باشید که یک پاورپوینت چشمگیر و خوش سلیقه مجهز به اینفوگرافیک و موشن گرافیک دریافت می کنید که مطمئناً نمرات بالایی را برای شما به ارمغان می آورد. ما قابل اعتماد و متخصص در این کار هستیم.

سفارش پاورپوینت پایان نامه آنلاین خود را در دورنوشت ثبت کنید

همین حالا یک ارائه پاورپوینت با ساختار مناسب و حرفه ای سفارش دهید. این باعث صرفه جویی زیادی در وقت شما می شود و به شما فرصتی می دهد که بدون استرس حداکثر نمره را کسب کنید. انجام پاورپوینت آنلاین عبارتیست که دانشجویان در صورت نیاز به ارائه سریع پاورپوینت سفارشی می گویند. در هر زمانی از روز یا شب، ما حداقل ده ها متخصص ارائه آنلاین داریم که از انجام پاورپوینت شما خوشحال می شوند. وقت خود را به دنبال متخصص در سایت های نامعتبر هدر ندهید. این برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت.

کارشناسان ما برای شما یک پاورپوینت از ابتدا در موضوعاتی مانند مدیریت، ادبیات انگلیسی، حقوق و فقه، برق، پرستاری، عمران، و همچنین بیش از 40 رشته دانشگاهی دیگر برای شما می نویسند. می توانید در طول فرآیند طراحی پاورپوینت با پشتیبان خود در ارتباط باشید تا توصیه ها و نکات اساتید را در اختیار ما بگذارید.

سفارش ساخت پاورپوینت

برای انجام پاورپوینت پایان نامه چه اطلاعاتی از شما نیاز داریم؟

ساخت پاورپوینت پایان نامه یکی از تکالیفی است که دانشجویان اغلب در دانشگاه نیاز دارند. ساخت پاورپوینت پایان نامه به یکی از رایج ترین تکالیفی است که برای ارزیابی دانش دانشجویان و محاسبه نمره درس آنها استفاده می شود. اگر به دنبال کمک حرفه ای برای طراحی پاورپوینت جهت ارائه پایان نامه هستید، تنها چیزی که باید بگویید این است: چه زمانی نیاز دارید؟ چه تعداد اسلاید در ارائه شما نیاز است؟ آیا به تصاویر و صدا نیاز دارید؟ تمام دستورالعمل های مربوط به نوشتن ارائه خود را به ما ارائه دهید. دورنوشت بقیه کارها را انجام خواهد داد.

4 سطح متفاوت ساخت پاورپوینت پایان نامه برای تمامی سلیقه ها در دورنوشت

طراحی پاورپوینت پایان نامه ما از سطح معمولی تا سطح حرفه ای رتبه بندی می شوند و هر کدام هزینه مختص به خود را دارند. در صورتی که به فایل خلاصه شده ورد  نیاز ندارید، یک ارائه ساده دارید و در نتیجه هزینه کمتری خواهد داشت. خدمات ما کاملا قانونی است و می توان آزادانه از آن استفاده کرد. از کارت اعتباری خود برای پرداخت ایمن استفاده کنید. ما بلافاصله پروژه شما را آغاز می کنیم. تحویل به موقع را تضمین می کنیم، در غیر این صورت ما پول شما را عودت خواهیم داد. دورنوشت یک سرویس ارائه پاورپوینت اختصاصی برای دانشجویان دارد که به صورت 24 ساعته در خدمت دانشجویان است که شامل یادداشت های سخنران نیز می شود.

ساخت پاورپوینت زیبا

کمترین هزینه طراحی پاورپوینت پایان نامه در سال 1401 فقط در دورنوشت

آیا می توانید ساخت پاورپوینت پایان نامه من را ارزان طراحی کنید؟ این سوالی است که اکثر دانشجویان از ما می پرسند. ما برای دانشجویانی که طراحی پاورپوینت به صورت گرافیکی را نمی پسندند و صرفا یک پاورپوینت ساده می خواهند، هزینه طراحی کمی در نظر گرفته ایم. اگر بودجه کمی دارید، دورنوشت سرویسی با قیمت مناسب ارائه می دهد که هزینه زیادی ندارد. از شما می خواهیم یک پاورپوینت را هم اکنون سفارش دهید، در حالی که برای اولین بار سفارش می دهید، 10 درصد تخفیف برای شما داریم. به این ترتیب، می توانید از کمترین قیمت یک سرویس پاورپوینت در سال 1401 برخوردار شوید.

دورنوشت به دلیل قیمت های ارزان خود مشهور است. هر دانشجویی که در تهیه پاورپوینت مشکل دارد می تواند از وب سایت ما کمک شایانی دریافت کند. کل پاورپوینت از ابتدا توسط یکی از کارشناسان ما ساخته خواهد شد. برای کسی که وقت ندارد اصول پاورپوینت را بیاموزد، خدمات ما به کار می آید. با سفارش پاورپوینت زیبا در دورنوشت در زمان خود صرفه جویی کنید و برای انجام یک تکلیف حرفه ای نمره عالی بگیرید.

حرفه ای ترین دفاع پایان نامه را با پاورپوینت های دورنوشت تجربه کنید

ما در دورنوشت به سبک زیر، ارائه پاورپوینت را حرفه ای طراحی می کنیم:

 • اقدام به طراحی پاورپوینت حرفه ای برای پایان نامه می کنیم.
 • از گرافیک هایی مانند تصاویر، نمودار ها و فیلم ها برای جذاب کردن طراحی پاورپوینت پایان نامه استفاده می کنیم.
 • داده ها و اطلاعات پایان نامه را از طریق انجام تحقیقات کمی و کیفی جمع آوری می کنیم.
 • اسلاید های ابتدایی را به مهمترین مسائل پایان نامه ارشد اختصاص می دهیم.
 • روی نکات اصلی پایان نامه تمرکز می کنیم و مثال ها یا شواهدی را به عنوان اثبات ارائه دهید.
 • مطالعات پیشین داخلی و خارجی را در دو اسلاید مختلف طراحی کرده و اقدام به مقایسه آن می کنیم
 • با استفاده از مرور مبانی نظری و مطالعات پیشین، عنوان پروپوزال و پایان نامه را تشخیص می دهیم. برای اینکه بدانید چگونه موضوع پروپوزال را انتخاب کنید، پیشنهاد می کنیم حتما مقاله چگونه عنوان پروپوزال انتخاب کنیم را مطالعه کنید.
 • دو اسلاید به نتیجه گیری و پیشنهادات اختصاص می دهیم.
 • منابع موثق را در آخرین اسلاید اضافه می کنیم.

با تمام این تفاسیر، چرا یک کد تخفیف 10 درصدی اولین ثبت سفارش پاورپوینت پایان نامه از ما دریافت نمی کنید تا در انجام این کار ظریف و حرفه ای به شما کمک کنیم؟ اگر بدانید که ما به جز فایل پاورپوینت، فایل ورد خلاصه شده هم در اختیار شما قرار می دهیم، حتما خوشحال می شوید. بنابراین همین امروز با ما تماس بگیرید.

سفارش پاورپوینت پایان نامه فوری در دورنوشت

اگر برای انجام پاورپوینت پایان نامه به کمک نیاز دارید و بر این باور هستید که “نمی توانم پاورپوینت خودم را تمام کنم”، به وب سایت مناسبی آمده اید. اگر یک پروژه پاورپوینت دارید و زمان کافی برای تکمیل آن ندارید، با ما تماس بگیرید. ما اطمینان می دهیم که یک پاورپوینت پایان نامه خوب برای شما بنویسیم و همراه با پاورپوینت فایل ورد سخنرانی هم برای شما ارسال کنیم تا نمرات بالایی را به دست آورید. دورنوشت یک سرویس ارائه پاورپوینت برای دانشجویانی است که به کمک نیاز دارند. برای اینکه از خدمات ما استفاده کنید، کافیست سفارش پاورپوینت خود را ثبت کنید. به این ترتیب پشتیبان های ما بلافاصله وارد کار می شوند.

پاسخ به پر تکرارترین سوالات در حوزه انجام پاورپوینت پایان نامه

هزینه انجام پاورپوینت پایان نامه چقدر است؟

هزینه پاورپوینت پایان ناه به نوع پایان نامه، رشته تحصیلی، تعداد اسلاید، پیچیدگی پایان نامه، زمان انجام و سطح کیفیت پاورپوینت بستگی دارد.

طراحی پاورپوینت پایان نامه چقدر طول می کشد؟

زمان ساخت پاورپوینت به روز ارائه شما بستگی دارد. اساسا سه روز قبل از ارائه برای شما ارسال می شود.

تعداد اسلاید پاورپوینت دفاع پایان نامه چقدر است؟

معمولا تعداد اسلاید های پاورپوینت دفاع ارشد بین 30 تا 35 است.

آیا اسلاید های پاورپوینت پایان نامه می تواند شلوغ باشد؟

خیر. اساسا اسلاید های دفاع پایان نامه ارشد باید ساده و در عین حال حرفه ای طراحی شوند.