ارزان ترین روش برای انجام پروژه متره و برآورد دانشجویی در دورنوشت

انجام پروژه متره و برآورد دانشجویی در دورنوشت در کمترین زمان و با بهترین مهندسان در دانشگاه های برتر ایران. با سفارش پروژه متره در دورنوشت، با خیال راحت یک پروژه دقیق تحویل بگیرید. مهندسین ما به راحتی و در کمترین زمان، هزینه مواد، میزان بودجه، هزینه پروژه، زمان و غیره را محاسبه می کنند. اگر به دنبال انجام پروژه های دانشجویی متره و برآورد هستید و به دنبال مکانی مناسبی برای سپردن این پروژه می گردید، دورنوشت می تواند در این راستا به شما کمک کند. ما فشار و بار سنگین تکالیف وارد بر دانشجویان را درک می کنیم. به همین دلیل بهترین مؤلفان و متخصصان را گرد هم آورده ایم تا مسئولیت انجام پروژه متره و برآورد معماری شما را بر عهده بگیرند. اگر می خواهید در این زمینه سمینار تهیه کنید، پیشنهاد می کنیم حتما سفارش سمینار کارشناسی ارشد دورنوشت را مطالعه کنید.

انجام پروژه متره و برآورد دانشجویی
مراحل انجام پروژه متره و برآورد

فهرست مطالب

کامل ترین روش انجام پروژه متره و برآورد معماری را از ما بخواهید

پروژه متره و برآورد یکی از شاخه های مهم مباحث ساختمانی است. کارشناسان ما داده های مرتبط با مقدار، زمان و هزینه یک پروژه را جمع آوری کرده و این موارد را به طور دقیق محاسبه می کنند و در اختیار شما قرار می دهند. برای انجام پروژه متره و برآورد معماری حتی محاسبات مربوط به آماده سازی زمین، خاک ریزی و حفاری زمین نیز انجام می شود. با توجه به این تفاسیر واضح است که دانشجو هنگام انجام متره و برآورد پروژه خود با چالش های فراوانی روبرو خواهد بود. البته در انجام پروژه متره دانشجویی تنها محاسبات نظری کفایت نمی کنند. خلاقیت های زیادی در زمینه تطبیق دادن هزینه ها یا بودجه و کم و زیاد کردن مواد و خدمات لازم است. پس فرصت را از دست دهید و همین حالا سفارش پروژه متره خود را در دورنوشت ثبت کنید.

انجام پروژه متره و برآورد معماری
انجام متره و برآورد ساختمان

اهداف تهیه متره و برآورد در دورنوشت چیست؟

همواره هدف از انجام متره و برآورد مهندسین دورنوشت، محاسبه مقادیر مربوط به ستون، تیر، دال، نمای ساختمان و بسیاری خدمات دیگر است. همه طول ها، مساحت ها و حجم ها به طور دقیق محاسبه می شوند. ما تلاش می کنیم با برآورد هزینه ها هنگام ساخت پروژه، برنامه ریزی و کنترل هزینه های پرداختی را در دست بگیریم. همچنین با فعالیت های گوناگون مانند برآورد ارزش، قیمت، هزینه، مطالعه امکان سنجی سازه ها، تحلیل سود به دست آمده از هزینه، هزینه چرخه عمر و ارزش گذاری روی مواد را در اولویت کاری خود قرار دهیم. استفاده کارآمد و بهینه از منابع، دغدغه اصلی مهندسان برآورد در دورنوشت است. مهندسان ما همچنین جدیدترین اطلاعات پیرامون بازار، ابزارها و تجهیزات مورد نیاز را به دست می آورند تا بتوانند برنامه و تخصیص منابع خود را به درستی انجام دهند. هدف ما، انجام متره برآورد شما در کمترین زمان است.

قیمت انجام پروژه های دانشجویی متره و برآورد به چه عواملی وابسته است؟

قیمت انجام متره و برآورد پروژه های دانشجویی به موارد مختلفی از جمله؛ زمان، مساحت، نوع سازه (بتنی یا فولادی ) و همچنین به نوع کاربری( مسکونی، تجاری، درمانی، موزه، کتابخانه و…) بستگی دارد. اما شاید شما هم جز کسانی باشید که به دنبال انجام پروژه متره و برآورد معماری با قیمت مناسب هستند. احتمالا بسیاری از وب سایت ها و شرکت های انجام پروژه متره را نیز بررسی کرده اید و قیمت های گزاف آن ها شما را شگفت زده کرده اند. اما دورنوشت به فکر جیب شما است. کافی است قیمت های ما را با دیگران مقایسه کنید. پس همین حالا با ما تماس بگیرید و سفارش خود را با مناسب ترین قیمت ثبت کنید.

تحویل سفارش پروژه متره و برآورد چقدر زمان می برد؟

با توجه به نوع کاربری( مسکونی، تجاری، صنعتی و…)، جزئیات پروژه، تعداد دیتیل ها و همچنین مساحت کار، زمان پروژه متفاوت می باشد. انجام پروژه های دانشجویی متره و برآورد به دقت بالایی نیاز دارد و می تواند وقت زیادی از دانشجو بگیرد. بنابراین اگر دانشجو از نظر زمان در مضیقه باشد مجبور خواهد بود پروژه متره و برآورد دانشجویی خود را به دیگری بسپارد. در این شرایط که انتخاب برای شما سخت است، پیشنهاد ما این است که با اطمینان کامل پروژه خود را به ما بسپارید. دورنوشت پروژه ای با کیفیت عالی و خدمات مناسب به شما تحویل می دهد.

نقاط قوت دورنوشت برای انجام پروژه متره دانشجویی

 • سفارش پروژه متره شما طبق توضیحات و سفارش شما انجام خواهد شد.
 • تمامی جزئیات در پروژه شما لحاظ می شوند.
 • کیفیت درجه یک: با ارزش ترین دارایی ما اعتبار ما است. همه پروژه های تحویلی از سوی دورنوشت صد در صد اصل بوده و مختص یک دانشجو انجام می شوند. پروژه های دورنوشت نمره عالی را برای شما به ارمغان خواهند آورد.
 • ارتباط همیشگی با مشتری: ما خود را موظف می دانیم تا در تمامی مراحل انجام پروژه متره دانشجویی در کنار دانشجو باشیم.
 • پشتیبانی 24 ساعته دورنوشت در 7 روز هفته در خدمت شما خواهند بود و دغدغه های شما را برطرف خواهند کرد.

چرا باید سفارش پروژه متره خود را در دورنوشت ثبت کنم؟

واقعیت آن است که بسیاری از دانشجویانی که انجام پروژه متره و برآورد دانشجویی خود را به دورنوشت می سپارند از دانشگاه های برتر و جزو دانشجویان ممتاز هستند. این دانشجویان به دلیل بار تحصیلی سنگینی که بر دوششان است، فرصت انجام خیلی از کارها را ندارند. بنابراین با وجود داشتن دانش کافی درباره پروژه متره و برآورد، مجبورند تا پروژه خود را به یک نهاد مطمئن بسپارند. هنگام سفارش پروژه متره و برآورد دانشجویی، دانشجویان به دنبال شرکتی هستند که پروژه هایشان را بی دغدغه و با نهایت کیفیت تحویل دهد. کارشناسان ما حساسیت پروژه های دانشجویی را درک کرده و دغدغه دانشجویان را برطرف می سازند. کافی است یک بار خدمات دورنوشت را امتحان کنید. خواهید دید که برای دفعات بعد مشتری ما خواهید شد.

مراحل انجام پروژه متره و برآورد در یک نگاه

خدمات سفارش پروژه متره و برآورد در دورنوشت

 • انجام متره و برآورد فوری.
 • متره و برآورد ساختمان های مسکونی.
 • متره و برآورد ساختمان های تجاری.
 • برآورد برج های بلند مرتبه.
 • انجام متره سازه های بتونی.
 • انجام متره سازه های فولادی.
 • بررسی متره در مساحت های بزرگ.

راهنمای انجام پروژه متره و برآورد به کمک متخصصان ما

هیچ پروژه ای نمی تواند بدون نظارت کارآمد یک مهندس متره و برآورد به خوبی پیشرفت کند. برآورد مالی پروژه وظیفه عمده مهندسان متره و برآورد می باشند. تأثیر نمره پروژه های متره و برآورد برای دانشجویان بسیار حائز اهمیت است. مهندسان متره و برآورد ما می توانند به بهبود عملکرد شما برای انجام یک پروژه از طریق توصیه های فنی و مالی دقیق کمک کنند. پس اگر می خواهید در روند پیشرفت پروژه شما سهیم باشیم، حتما با ما در تماس باشید.

برای تهیه یک پروژه متره و برآورد چه نکاتی در دورنوشت رعایت می شود؟

از محاسبه هزینه های غیر ضروری پروژه پرهیز می کنیم. همچنین از قیمت روز مصالح ساختمانی و مواد ساخت پروژه مطلع هستیم. وجود مصالح مورد نیاز را در بازار چک می کنیم؛ چراکه ممکن است ماده ای برای قسمتی از پروژه از نظر کارکرد و قیمت بسیار مناسب باشد، اما دسترسی به آن در دوره زمانی تکمیل پروژه ممکن نباشد. مهمتر اینکه از نوسانات قیمت مصالح در بازار با خبریم. با تمامی این موارد، شما می توانید یک پروژه دقیق و حساب شده از ما دریافت کنید. کارشناسان ما مسلط به فهرست بها مربوط( راه، ابنیه، مکانیکی، برقی و…) هستند.

سرانجام فایل های پروژه متره و برآورد با 2 فرمت برای شما ارسال می شوند

• پسوند ( xlsx ) قابل ویرایش و در قالب Excel و همچنین در قالب pdf به صورت فایل غیر قابل ویرایش.
• فایل های مورد نظر از طریق ایمیل و یا شبکه های اجتماعی برای شما ارسال خواهند شد.

چرا دانشجویان برای سفارش متره و برآورد ما را انتخاب می کنند؟

مهندسان ما می توانند به بهبود وضعیت درسی یک دانشجو کمک شایانی بکنند. با توجه به محدودیت هایی که بعضی از دانشجویان به دلایل مختلف برای یادگیری پروژه های خود دارند، در نتیجه مهندسان ما را به عنوان یک راهنمای خوب و دقیق برای دریافت یک نمره عالی می بینند. توانایی های مهندسان متره و برآورد ما می توانند بسیار تأثیرگذار باشند. هرچقدر آن ها مهارت بیشتری در توانایی های خود داشته باشند، وضعیت شغلی آن ها نیز بهتر خواهد بود. پس همیشه تلاش می کنیم بهترین پروژه ها را در اختیار شما قرار دهیم. همچنین سعی می کنیم هم از نظر مسائل فنی و هم مسائل اقتصادی به روز باشیم. همه کارشناسان ما دارای مدرک دوره های متره و برآورد می باشند.

سفارش پروژه متره و برآورد
مراحل انجام پروژه متره و برآورد

انجام پروژه متره و برآورد دانشجویی فوری در دورنوشت

دورنوشت با سابقه و تجربه بالا در زمینه انجام پروژه متره و برآورد دانشجویی اکنون مفتخر است که به شما عزیزان در این امر یاری کند. پروژه متره و برآورد از این جهت با اهمیت است که اساتید و افرادی که اقدام به ساختمان سازی می کنند، بر روی تمامی اعداد و ارقام آن حساس هستند. در نتیجه باید نسبت به انجام این پروژه حساسیت لازم را به خرج داد. لازمه تکمیل چنین پروژه ای، استفاده از متخصصین مسلط در این رشته می باشد. مطمئن باشید که نویسندگان و محققان ما همه مهارت و انرژی خود را به کار خواهند گرفت تا پروژه شما با بهترین کیفیت انجام شود. سفارش پروژه متره و برآورد خود را تنها با چند کلیک ثبت کنید. همچنین پس از ثبت سفارش یا تکمیل و تحویل پروژه، ما به طور شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

سوالات متداول در زمینه انجام پروژه متره و برآورد دانشجویی

هزینه انجام پروژه های دانشجویی متره و برآورد چقدر است؟

قیمت پروژه متره به مدت زمانی که به مجری واگذاری می کنید، مساحت و نوع سازه پروژه بستگی دارد.

انجام پروژه متره چقدر زمان می برد؟

مدت زمان تحویل پروژه متره به پیچیدگی پروژه، مساحت و مصالح به کار رفته در آن بستگی دارد.

آیا پروژه متره و برآورد را برای تمامی سازه ها انجام می دهید؟

بله. هم برای سازه بتنی و هم برای سازه فولادی متره و برآورد تهیه می کنیم.

نحوه انجام متره و برآورد چگونه است؟

برای اطلاع از اینکه چگونه می توانید پروژه متره و برآورد را انجام دهید، با ما در تماس باشید و از ما مشاوره رایگان دریافت کنید.