یکی از مباحثی که در چند سال گذشته به شدت مورد توجه قرار گرفته است، انجام پروژه یادگیری ماشین یا همان ماشین لرنینگ است. در نتیجه تعداد دانشجویانی که به سفارش پروژه یادگیری ماشین، علاقه مند شده اند، افزایش یافت است. تیم برنامه نویسان دورنوشت برای انجام پروژه های ماشین لرنینگ در کنار شما هستند. متخصصان ما با توجه به آموزشی که در زمینه ماشین لرنینگ دیده اند، پروژه های شما را در اسرع وقت به صورت کاملا حرفه ای انجام می دهند. در همین راستا برای آن دسته از دانشجویانی که نیاز به پیاده سازی داده های خود دارند، برای انجام سمینار ارشد، به طور کاملا حرفه ای این کار انجام خواهد شد.

فهرست مطالب

انجام پروژه یادگیری ماشین در کمتر از 2 روز

یکی از پروژه هایی که در این چند سال اخیر  بسیار مورد توجه اساتید قرار گرفته است، ماشین لزنینگ است. برای انجام پروژه های ماشین لرنینگ نیاز به مهارت بسیار زیادی است که اکثر دانشجویان به علت تسلط کمی که در نرم افزار هایی مانند پایتون دارند، نمی توانند پروژه های یادگیری ماشین را به صورت کامل انجام دهند. تیم برنامه نویسی دورنوشت با همکاری بسیاری از محققین مجرب آماده است تمامی پروژه های یادگیری ماشین شما را با بالاترین کیفیت به انجام برساند.

انجام پروژه یادگیری ماشین
سفارش پروژه یادگیری ماشین

یادگیری ماشین (Machine Learning) چیست؟

یادگیری ماشین یکی از تکنیک هایی است که در حوزه هوش مصنوعی یا Artificial Intelligence به کار می رود. البته اکنون دیگر به یک شاخه مطالعاتی جداگانه تبدیل شده است و گستردگی ها و پیچیدگی های خودش را دارد. تا حدی که آگاهی از همه جنبه های انجام پروژه ماشین لرنینگ تنها برای افرادی ممکن است که تخصص کامل در این زمینه دارند. مجریان ما از جمله افرادی هستند که سال ها سابقه در زمینه کار با الگوریتم های یادگیری ماشین داشته اند. آن ها همه تکنیک های به کار رفته در این حوزه را به خوبی می شناسند. کاربرد این تکنیک ها در حوزه یادگیری ماشین آن است که، به رایانه بیاموزند که بتواند خود به خود و بدون دخالت انسان در مورد محیط پیرامون و داده های جدید یاد بگیرد.

چرا برای انجام پروژه به ما نیاز دارید؟

ابزارهای دیجیتال و نرم افزارهای رایانه ای هر روز پیچیده تر می شوند. دانشجویان بسیاری به دنبال مهارت یافتن برای طراحی سیستم های رایانه ای هوشمند هستند. اما  انجام پروژه های یادگیری ماشین گاه می توانند پیچیده باشند. در این مواقع، کمک گرفتن از یک تیم مجرب یادگیری ماشین مانند گروه برنامه نویسان دورنوشت بسیار به نفع دانشجو خواهد بود. چراکه هم در وقت او صرفه جویی می شود، هم می تواند ایرادات خود را با کمک گرفتن از یک تیم متخصص برطرف کند و هم نمره عالی در واحد ماشین لرنینگ کسب خواهد کرد. برای انجام پروژه ماشین لرنینگ با پایتون همین حالا سفارش خود را ثبت کنید.

چه کسانی پروژه های شما را انجام می دهند؟

تیم انجام پروژه ماشین لرنینگ در دورنوشت متشکل است از برنامه نویسان باانگیزه و با استعدادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مهندسی نرم افزار، فناوری ارتباطات، علوم داده یا دیگر رشته های مرتبط با ماشین لرنینگ هستند. البته همگی آن ها دوره های مرتبط با ماشین لرنینگ را نیز جداگانه پشت سر گذاشته اند و جز برترین های این حوزه می باشند. بنابراین به صورت کاملا حرفه ای سفارش پروژه یادگیری ماشین شما را انجام خواهند داد. هر یک تخصص خاص و ویژه ای نیز دارند. پس مطمئن باشید که همه جنبه های پروژه شما به دست متخصص همان جنبه انجام یا بررسی، اصلاح و تأیید خواهد شد.

معایب خرید پروژه چیست؟

اگر می خواهید یک پروژه منحصر به فرد و با کیفیت داشته باشید پروژه های خود را خریداری نکنید. ما در تمامی این سال ها به تمامی دانشجویان مشاوره های گوناگونی در ارتباط با عواقب خرید پروژه یادگیری ماشین کرده ایم. اما باز دیده شده بعضی از دانشجویان با تجربه بد خرید پروژه های کپی و تکراری در دورنوشت ثبت سفارش می کنند تا یک پروژه حرفه ای از ما دریافت کنند. در ادامه عواقب خرید پروژه های بی کیفیت را ذکر می کنیم:

 • اخراج از تحصیل.
 • مردود شدن دانشجو در طول ترم.
 • بی اعتمادی اساتید نسبت به دانشجو در ادامه تحصیل.

انجام پروژه ماشین لرنینگ با پایتون و هوش مصنوعی در دورنوشت

یکی از مهم ترین دلایل شهرت کنونی حوزه یادگیری ماشین یا ML، استفاده گسترده از هوش مصنوعی در جنبه های مختلف زندگی انسانی است. افرادی که پروژه های یادگیری ماشین را انجام می دهند، بهتر است با کلیات و دیگر جنبه های هوش مصنوعی نیز آشنا باشند. بیشتر مجریان یادگیری ماشین در دورنوشت با تمام جنبه های هوش مصنوعی سروکار داشته اند. البته در صورت نیاز، پروژه ماشین لرنینگ شما را برای اعمال اصلاحات به متخصص هوش مصنوعی نیز نشان خواهند داد تا از همه نظر حرفه ای باشد.

انجام پروژه ماشین لرنینگ

دورنوشت از چه تکنیک هایی برای پروژه یادگیری ماشین با پایتون استفاده می کند؟

به طورکلی برای انجام پروژه های یادگیری ماشین در دورنوشت دو نوع تکنیک به کار می رود:

 • یادگیری تحت نظارت (Supervised Learning): در این نوع تکنیک، رایانه مدلی را بر اساس داده های ورودی و نیز داده های خروجی فرا می گیرد و به کمک آن داده های خروجی بعدی را پیش بینی می کند.
 • یادگیری بدون نظارت (Unsupervised Learning): این دسته از تکنیک ها تنها بر اساس داده های ورودی هستند. یعنی رایانه فقط با توجه به داده های ورودی به کشف الگوهای پنهان یا ساختارهای نهفته می پردازد.

نکته مهم آن است که فرد بتواند تشخیص دهد کدام نوع از تکنیک ها برای یک پروژه خاص کارآمدتر خواهند بود. چراکه هر یک از دسته های کلی بالا شامل شمار زیادی تکنیک جزئی تر یا زیرمجموعه هستند و انتخاب بهترین تکنیک بسیار ارزشمند و مهم است. این مراحل بدون داشتن تجربه و بینش کافی ممکن نیست. پروژه های بسیاری به دلیل انتخاب نادرست تکنیک های ماشین لرنینگ یا به کل شکست می خورند یا از نظر زمانی و هزینه ای ناکارآمد تلقی می شوند. استفاده از خدمات تیم مجرب برنامه نویسان ماشین لرنینگ وب سایت دورنوشت به شما کمک می کند تا به بهینه ترین تکنیک برای ماشین لرنینگ دست یابید.

انجام پروژه یادگیری ماشین با متلب (MATLAB)

متلب یکی از زبان های برنامه نویسی است که برای پیاده سازی مدل های ماشین لرنینگ مناسب است. این زبان ابزارهای فراوانی برای کار با ابر داده ها دارد. این نرم افزار محیطی مناسب برای اعمال یادگیری ماشین در تحلیل داده فراهم می آورد. بنابراین یکی از محبوب ترین خدمات دورنوشت تاکنون انجام پروژه یادگیری ماشین با متلب بوده است. در مقایسه با پایتون، برای کار با متلب لازم است بیشتر با نظریات ریاضی و جنبه های تئوری آشنایی داشته باشید؛ چیزی که برای مبتدیان و دانشجویان کم تجربه در رشته های مرتبط با برنامه نویسی زمان بر است. اما دورنوشت آمده است تا کار شما را آسان کند. اگر پروژه یادگیری ماشین با متلب دارید، بهتر است در وقتتان صرفه جویی کرده و آن را به مجریان متخصص دورنوشت بسپارید.

سفارش پروژه یادگیری ماشین با پایتون به صورت کاملا حرفه ای

طبق آمار سفارش های دانشجویی برنامه نویسی در دورنوشت، با اطمینان می گوییم زبان برنامه نویسی پایتون این روزها یکی از پرکاربردترین زبان ها است. زیرا انعطاف پذیری بالایی دارد و با انواع پروژه ها سازگار می باشد. بیشتر افرادی که در حال آموزش دیدن درباره یادگیری ماشین هستند، به کمک پایتون این کار را انجام می دهند. فراگیری پایتون هم برای یادگیری ماشین و هم دیگر پروژه های مرتبط با آن بسیار سودمند خواهد بود. همین است که نیاز به انجام پروژه یادگیری ماشین پایتون هر روز بیشتر می شود. تعجبی ندارد که بیشتر مراجعان دورنوشت نیز خواهان همین نوع پروژه ها هستند.

مجریان ما برای این پروژه به علم آمار (Statistics) تسلط دارند

اکثر پروژه های ماشین لرنینگ به کمک داده های آماری و مدل های احتمال قابل حل هستند. متخصصان یادگیری ماشین در دورنوشت به علم آمار تسلط کامل دارند. و اگر در بعضی از پروژه های مسلط نباشند، پروژه یادگیری ماشین را با همکاری فارغ التحصیلان رشته آمار و احتمالات تکمیل خواهند کرد. بدین ترتیب دیگر نیازی نیست نگران ناقص انجام شدن پروژه تان باشید. زیرا ملاحظه کامل علم آمار در پروژه ماشین لرنینگ توسط مجریان موسسه ما، کیفیت، دقت و  هم سرعت آن را به شدت بالا می برد.

پروژه یادگیری ماشین با زبان R

مبنای طراحی زبان برنامه نویسی R علم آمار بوده است. یادگیری ماشین هم ارتباط بسیار عمیقی با این علم دارد. بنابراین یکی از پرکاربردترین زبان ها برای ماشین لرنینگ زبان R است. گروه دورنوشت ضمن آگاهی از این مسئله، کوشیده است تا توانایی های خود را برای انجام برنامه نویسی R با محوریت ماشین لرنینگ به روز نگه دارد. چراکه این زبان برای ماشین لرنینگ بسیار ساده تر و سریع تر است و دست مجری را برای کارهای خلاقانه باز می گذارد؛ کارهایی مانند ایجاد گرافیک بصری تعاملی، توسعه راه حل های تحلیلی، پیش بینی الگوی رفتاری کاربران و غیره. تیم ما در همه این زمینه ها و سایر زمینه های مربوطه تجربه کافی کسب کرده اند. بنابراین متخصصین دورنوشت بهترین گزینه برای انجام پروژه یادگیری ماشین با زبان R هستند.

سفارش پروژه یادگیری ماشین با موضوع خاص در دورنوشت انجام می شود

یک موسسه خوب و کارآمد باید بتواند همه پروژه های یادگیری ماشین را برای مراجعان خود انجام دهد. تمرکز موسسه ما نیز بر همان امر بوده است. همان طور که گفتیم، کاربرد یادگیری ماشین واقعا گسترده است. شرکت ها و سازمان ها می کوشند تا ماشین لرنینگ را در همه بخش های تجاری یا اداری خود به کار ببندند تا بدین ترتیب کارایی شان بالا برود. درنتیجه انواع پروژه های یادگیری ماشین ازنظر کاربرد بسیار متنوع است. همه این انواع پروژه ها به دست برنامه نویسان باسابقه ما انجام خواهند شد. ازجمله:

 • پروژه برنامه ریزی منابع.
 • پروژه های ML مرتبط با اتوماسیون.
 • ماشین لرنینگ برای خدمات مشتری یا Customer Service.
 • سیستم های ایمنی.
 • سیستم های مالی.
سفارش پروژه یادگیری ماشین

انجام پروژه یادگیری ماشین در رباتیک

همان طور که حدس می زنید، محال است پای یادگیری ماشین به رباتیک باز نشده باشد. بخش بزرگی از مسائل مربوط به ربات های هوشمند امروزی با تکنیک های یادگیری ماشین حل می شود. پس جای شگفتی نیست که شرکت کنندگان در دوره های رباتیک یکی از مهم ترین مراجعان دورنوشت هستند. جهت انجام پروژه های رباتیک لازم است مجری یادگیری ماشین دارای خلاقیت فراوان و مهارتی زبانزد باشد. همچنین باید روحیه انتقادی و پرسشگر و گرایش به کار تیمی داشته باشد. اگر می خواهید به ربات های هوشمندتان یادگرفتن خودکار را بیاموزید، یا پروژه و تکلیفی در این زمینه دارید، ما را همراه و یاری گر خود در این راستا بدانید.

خدمات ویژه دورنوشت برای انجام پروژه های یادگیری ماشین

پروژه های یادگیری ماشین برای رشته های مهندسی و علوم رایانه بسیار با اهمیت است. به همین دلیل اکثر دانشجویان نیاز به آموزش این پروژه ها دارند. برنامه نویسان و مجریان ماشین لرنینگ در دورنوشت کاملا از نیازهای مختص دانشجویان در این زمینه آگاهی دارند. آن ها پروژه های شما را به صورت کاملا دقیق و با وجهه ای آکادمیک تکمیل خواهند کرد. همچنین در صورت نیاز، توضیحات تخصصی تکمیلی را به شما به منظور ارائه به استاد در اختیار شما خواهند گذاشت.

بیشتر پروژه هایی که از سوی مشتریان گران قدرمان به ما سپرده می شود، معمولاً چند جنبه دارند. یعنی چند پروژه به صورت هم زمان هستند. خوبی موسسه ما آن است که تیم های مختلفی به طور هم زمان در زمینه های مختلف در آن کار می کنند. مانند پروژه های زیر:

 • پروژه های تشخیص چهره.
 • یادگیری عمیق یا Deep Learning.
 • هوش مصنوعی.
 • پروژه شبکه عصبی (Neural Network).
 • انجام پروژه بینایی ماشین.
 • ساخت جنبه های گرافیکی پروژه ماشین لرنینگ.
 • انجام پاورپوینت حرفه ای ارائه توضیحات و معرفی کارکرد الگوریتم ماشین لرنینگ.
 • انجام تحقیق دانشجویی در ارتباط با ماشین لرنینگ.
 • تهیه سایر فایل ها در ارتباط با پروژه یادگیری ماشین.

آموزش رایگان انجام پروژه یادگیری ماشین در دورنوشت

در بسیاری از مواقع استاد تأکید دارد تا دانشجو حتما خودش پروژه هایش را از صفر تا صد تکمیل کند. یا خود دانشجو مایل است همه مسائل ماشین لرنینگ را به تنهایی حل کند. برخی مسائل هست که ساعت ها و ساعت ها وقت دانشجو را می گیرند، اما گویا برای آن ها حل نشدنی هستند. هرگاه به چنین موانعی برخوردید، کافیست دورنوشت را به خاطر بیاورید. مسئله یا مشکلتان را با جزئیات به پشتیبان دورنوشت توضیح دهید و منتظر راه حل آن بمانید. به همین راحتی می توانید خود را از ساعت ها کلافگی و سردرگمی نجات دهید. دورنوشت را همراه همیشگی خود بدانید! در کنار این خدمات، تمامی پروژه هایی که به دانشجویان ارسال می شود همراه با توضیحات تکمیلی است تا دانشجو در روند تمکیل پروژه قرار بگیرد.

خدمات حرفه ای ماشین لرنینگ برای کاربردهای عملی

با توجه به بالا رفتن تعداد درخواست ها برای پذیرش سفارش پروژه یادگیری ماشین حرفه ای در دورنوشت، موسسه ما اکنون این نوع پروژه ها را از شما گرامیان می پذیرد. پروژه های حرفه ای ماشین لرنینگ پروژه هایی هستند که به طور خاص برای کاربردهای عملی در دنیای واقعی به انجام می رسند. مسئولان بخش های فناوری سازمان ها، مدیران و مجریان صنعتی، برنامه نویسان، مهندسان در زمینه های مرتبط با تکنولوژی و غیره مهم ترین مشتریان ما برای انجام پروژه ماشین لرنینگ هستند. کافی است جزئیات پروژه خود را به پشتیبان دورنوشت اعلام کنید تا مجری ماشین لرنینگ ما آن را بررسی کرده و در اسرع وقت تکمیل کند. ما را امین خود بدانید.

موسسه ما برای پروژه های صنعتی ماشین لرنینگ چه خدماتی دارد؟

بسیاری از پروژه های ماشین لرنینگ مربوط به کاربردهای صنعتی هستند. چراکه صنایع گوناگون همواره به دنبال افزایش کارآمدی و بازدهی فرایندهای خود بوده اند و خواهند بود. توجه داشته باشید که ما الزامات و اطلاعات این پروژه ها را موبه مو از شما دریافت کرده و درست مطابق با نیازهایتان پیاده سازی خواهیم نمود. برخی از پرتکرارترین پروژه های ماشین لرنینگ صنعتی در دورنوشت به شرح زیرند:

 • برای تشخیص پزشکی.
 • بیواینفورماتیک.
 • تشخیص صدا و دست خط..
 • دسته بندی محصولات با ماشین لرنینگ.
 • واحد اندازه گیری لختی (IMU) .
 • بازیابی اطلاعات.

پشتیبانی دورنوشت 24 ساعته پاسخگوی شما خواهد بود

تیم پشتیبانی دورنوشت متشکل از افرادیست که در 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته با کمال میل پاسخگوی همه پرسش های شما هستند. این پرسش ها می توانند درباره نحوه ثبت سفارش در دورنوشت، یا درباره چگونگی قیمت گذاری پروژه ها در دورنوشت، زمان تحویل پروژه، کیفیت و دقت پروژه، امکان انجام یک پروژه خاص و هر نکته دیگری باشد.

قیمت پروژه یادگیری ماشین در دورنوشت را چگونه محاسبه می کنیم؟

پروژه های یادگیری ماشین بسیار متنوع هستند. بنابراین نمی توان مبنای قیمت ثابتی برای آن ها تعریف کرد. به طورکلی، هرچه پروژه شما سبک تر یا کوتاه تر باشد، قیمت کمتری خواهد داشت. همچنین میزان فوری بودن پروژه، یعنی زمان تحویل، بر قیمت پروژه اثرگذار خواهد بود. اگر می خواهید قیمت دقیق انجام پروژه ماشین لرنینگ را بدانید، کافی است پروژه موردنظرتان را برای ما ارسال کنید. ما پروژه شما را به صورت رایگان در اسرع وقت برآورد قیمت خواهیم کرد. سپس این قیمت را همراه با جزئیات به اطلاع شما عزیزان می رسانیم.

همراهی دائمی شما حین انجام پروژه یادگیری ماشین وظیفه ماست!

می دانیم که پروژه های یادگیری ماشین نیاز به بررسی، اصلاح، تغییر و تکامل دائمی دارند. یعنی در صورت نیاز و درخواست شما، جزئیات گوناگون را با شما مطرح خواهد کرد یا به دغدغه ها و درخواست هایتان درباره پروژه پاسخ خواهد داد. همچنین پس از تکمیل و تحویل پروژه، در صورت نیاز آن را مطابق با درخواست اولیه شما تغییر خواهیم داد.

خدمات پس از تحویل برای پروژه های یادگیری ماشین در دورنوشت

 • همه پروژه ها در دورنوشت دارای ضمانت 100 درصد هستند. یعنی در صورت وجود هرگونه خطا، ایراد، ناکارآمدی در پروژه نهایی، پروژه اصلاح خواهد شد.
 • خدمات جانبی یک پروژه حتی از پس از تحویل آن نیز به شما گرامیان ارائه خواهد شد. یعنی اگر نیاز به تهیه فایل های جانبی، توضیحات، گزارش، یا ویرایش های بعدی باشد، حتما در خدمت شما هستیم.
 • بعد از تحویل پروژه حتما ویرایش انجام می شود.

برای انجام پروژه یادگیری ماشین همین حالا پیام دهید

اگر می خواهید از تخفیف 10 درصدی دورنوشت برخوردار شوید، همین حالا برای سفارش پروژه یادگیری ماشین خود اقدام کنید. ما پروژه های شما را به بهترین نحو انجام می دهیم. فقط کافیست تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد پروژه را برای ما ارسال کنید. پروژه های یادگیری ماشین به دلیل طرفداران زیادی که دارد، ترافیک ثبت سفارش زیادی در سایت ایجاد می کند. به همین دلیل اگر برای انجام پروژه خود عجله دارید، همین حالا سفارش پروژه یادگیری ماشین خود را در دورنوشت ثبت کنید.

پرسش های پرتکرار درباره یادگیری ماشین در دورنوشت

بهترین زبان برنامه نویسی برای اعمال الگوریتم های ماشین لرنینگ کدام است؟

چندین زبان پرطرفدار هستند که برای ماشین لرنینگ به کار می روند. هرکدام از این ها ویژگی های منحصربه فرد خودشان را دارند و نمی توان دقیقاً تعیین کرد که کدام بهتر است. اما به طورکلی پایتون تاکنون برای ماشین لرنینگ از دیگر زبان ها پرطرفدارتر بوده است. زبان برنامه نویسی R و MATLAB نیز کارایی بسیاری در این زمینه دارند.

 آیا حل مسئله یادگیری ماشین در دورنوشت انجام می شود؟

بله. همکاران ما برای انجام همه امور مرتبط با یادگیری ماشین در خدمت شما هستند. اگر در قسمتی از پروژه ماشین لرنینگ خود به مشکل خورده اید، آن را به ما بسپارید تا در یافتن راه حل یاری گر شما باشیم.

آیا انجام ماشین لرنینگ در کمترین زمان ممکن است؟

بله. به علت ترافیک کاری پیشنهاد می کنیم هرچه زودتر ارسال کنید.

مراحل ثبت سفارش پروژه یادگیری ماشین در دورنوشت چگونه است؟

از 3 طریق می توانید با ما در ارتباط باشید:
1-    ثبت سفارش از طریق فرم ثبت سفارش.
2-    تماس تلفنی.
3-    شبکه های اجتماعی.