درباره ما

ما دانش آموختگان دانشگاه های معتبر ایران با توجه به تجارب علمی و توانمندی متفاوتی که در زمینه آموزش، مشاوره و انجام پروژه تحقیقاتی داریم، گروه خدمات دانشجویی دورنوشت را تشکیل داده ایم. هر یک از نویسندگان ما در زمینه های مختلف تحصیلی دانش کافی و تجربه قابل توجهی در نوشتن پروژه دانشگاهی دارند. پس خوشحال می شویم که ما را به عنوان راهنما و مشاور علمی خود انتخاب کنید.

انجام تحقیق دانشجویی

خدمات دورنوشت در یک نگاه

ما بهترین گزینه برای سفارش تحقیق دانشجویی هستیم اگر:

  • به دنبال پروژه دانشگاهی ارزان هستید.
  • زمان کافی برای انجام پروژه دانشگاهی ندارید.
  • به نویسنده ای نیاز دارید که مهارت کافی برای انجام تحقیق دانشجویی داشته باشد.
  • می خواهید پروژه استاندارد و بدون کپی برداری و سرقت ادبی تهیه کنید.
  • می خواهید یک تیم پشتیبانی 24/7 شبانه روز و در طول هفته پاسخگویی مشکلات پروژه شما باشند.

ما کاملاً عقیده داریم که یکی از بهترین وب سایت های خدمات دانشجویی آنلاین هستیم به سه دلیل:

نویسندگان ما

اولین مولفه موفقیت ما این است که ما برای انجام تحقیق دانشجویی شما فقط نویسندگانی را استخدام می کنیم که در رشته تخصصی خود مهارت کافی دارند. همه آنها دارای فوق لیسانس یا دکترا هستند و سال ها تجربه در رشته تحصیلی خود دارند.

پشتیبانی ما

فقط یک تیم پشتیبانی ماهر و با اخلاق باعث می شود که دانشجویان رضایت کافی داشته باشند. اگر فکر می کنید پروژه شما بسیار متفاوت با درخواست اولیه نوشته شده است، می توانید با یکی از پرسنل پشتیبانی ما تماس بگیرید تا بدون پرداخت هزینه اضافی، کل پروژه شما بررسی شود. آنها می توانند بر اساس شرایط مندرج در بخش قوانین دورنوشت، تشخیص دهند که آیا سفارش شما شامل ویرایش است یا خیر. همچنین در صورتی که بخواهید بدانید سفارش شما در چه مرحله ای است، می توانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

تضمین های ما

هدف ما موفقیت تحصیلی شما است. بنابراین ما همه تلاش خود را می کنیم تا رضایت کامل شما را جلب کنیم. اگر موردی انتظارات شما را برآورده نکرد، فقط به ما اطلاع دهید و ما بدون هزینه اضافی آن را بر طرف خواهیم کرد.