انجام تایپ فوری در دورنوشت یک خدمت جذاب محسوب می شود. اگر نیاز به انجام پروژه تایپ دارید، کافیست سفارش پروژه تایپ خود را در دورنوشت ثبت کنید. انجام خدمات تایپ فارسی در دورنوشت بسیار سریع انجام می شود. هم از طریق ایمیل سایت و هم از طریق شبکه های اجتماعی می توانید سفارش تایپ آنلاین خود را ثب کنید. یکی از خدماتی که در دورنوشت طرفداران بسیاری هم دارد پاورپوینت است. برای انجام پاورپوینت پایان نامه ارشد همین حالا کلیک کنید و کد تخفیف 10 درصد اولین ثبت سفارش را دریافت کنید.

فهرست مطالب

دورنوشت پیشگام در ارائه خدمات انجام تایپ فوری

یافتن شخص یا موسسه ای که بتواند انجام تایپ فارسی را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت به پایان برساند واقعا دشوار است. اما دورنوشت، به عنوان یک موسسه معتبر خدمات دانشجویی، مدت هاست انواع سفارش تایپ آنلاین و فوری را پذیرفته و با با بهترین کیفیت به مشتری تحویل می دهد. گروه تایپیست های باتجربه و ماهر دورنوشت به صورت 24 ساعته و فوری تمام سفارش های تایپ را می پذیرند. این سفارش ها همه با نهایت دقت انجام شده و دارای ضمانت خواهند بود. نکته مهم اینکه هیچ کدام از فایل ها به کمک نرم افزار تایپ نمی شوند. تمامی تایپ ها با دقت توسط مجری  انجام می شود.

انجام تایپ
انجام تایپ آنلاین

انجام تایپ فارسی در دورنوشت

در دنیای امروز تبادل اطلاعات میان انسان ها بیشتر به صورت متن دیجیتال و الکترونیکی صورت می گیرد. بنابراین افراد پیوسته نیاز دارند تا متون دست نویس، مقالات، پروپوزال ها، پایان نامه ها، فایل های صوتی، جزوه ها، کتاب ها و انواع اطلاعات خود را به متون رایانه ای تبدیل کنند. اما سرعت نیز مسئله بسیار مهمی است. اینجاست که اهمیت استفاده از تایپیست حرفه ای مشخص می شود؛ به ویژه استفاده از کسانی که بتوانند سفارش تایپ فارسی شما را با بالاترین دقت، بیشترین سرعت و بهترین کیفیت به انجام برسانند. در حال حاضر هیچ نرم افزار یا ابزار جانبی وجود ندارد که بتواند کار تایپ را بدون دخالت انسان و با کیفیت مطلوب به انجام برساند. بنابراین بهترین گزینه ثبت سفارش پروژه تایپ به دست متخصصان دورنوشت خواهد بود.

انجام تایپ دورکاری بدون حتی یک غلط

گروه تایپیست دورنوشت از همان ابتدای فعالیتش به دلیل کیفیت بالای کارها توانست در میان مشتریان خود به صحیح بودن تایپ هایش شناخته شود. این شد که ما شعارمان را درست مطابق با کیفیت خدماتمان قرار دادیم: «فوری بدون حتی یک غلط!». تمامی سفارش های تایپ که به گروه تایپ دورنوشت سپرده می شوند، چندین بار مورد بررسی قرار می گیرند. در هر مرتبه بررسی، همه خطا های احتمالی، ازجمله املایی، نشانه گذاری، نگارشی و غیره کاملا برطرف می شوند. بنابراین فایل نهایی که به دست مشتری می رسد عاری از هرگونه خطای دستوری، غلط املایی و غیره خواهد بود.

انجام پروژه تایپ سریع، مهم ترین ویژگی دورنوشت

همیشه مهم ترین دغدغه افرادی که نیاز به انجام پروژه های تایپ دارند، سرعت تایپ بوده است. در بیشتر مواقع فایل هایی که نیاز به تایپ دارند، زمان یا ددلاین بسیار کوتاهی دارند. بسیارند افراد و مؤسساتی که سفارش تایپ سریع قبول می کنند. اما تفاوت بین یک موسسه حرفه ای مانند دورنوشت و دیگر نهاد های تازه کار و آماتور آنجا مشخص می شود که مسئله سرعت مطرح است. تایپیست های دورنوشت می توانند در صورت نیاز، سفارش تایپ فوری را در کمترین زمان، حتی در نصف روز یا طی چند ساعت به انجام برسانند. اگر سفارش تایپ آنلاین دارید، توصیه می کنیم آن را فقط به تایپیست های دورنوشت بسپارید.

کمترین قیمت انجام خدمات تایپ در دورنوشت

کوشیده ایم تا قیمت خدمات تایپ در دورنوشت را به مناسب ترین حالت ممکن نگه داریم. در این راستا، سفارش های تایپ را به چندین دسته تقسیم کرده ایم که هرکدام درست مطابق با نیازها و بودجه شما عزیزان هستند.

 • سفارش تایپ معمولی: قیمت مناسب و ارزان تر، مناسب برای بیشتر کاربردها، برای دانشجویان، تایپ های روزمره و غیره.
 • انجام تایپ ویژه: قیمت کامل و خدمات ویژه، مناسب برای متون تخصصی، متون آکادمیک در مقاطع تحصیلی بالا یا متون بسیار حساس.
 • تایپ حرفه ای: قیمت متغیر، رعایت تمام الزامات موردنیاز برای کتاب و نشریه ازجمله صفحه آرایی، فرمت، فونت، رنگ و غیره.
 • ویرایش متن: قیمت تایپ بسته به میزان ویرایش، ویرایش متون تایپ شده که نیاز به اصلاح و تغییر دارند.

چرا سطح مهارت تایپیست های دورنوشت از همه جا بالاتر است!

تایپیست ماهر کسی است که بتواند اطلاعاتی که می گیرد را به طور کارآمد و دقیق به اسناد خوانا تبدیل کند. مهم ترین مهارت های گروه تایپ دورنوشت عبارت اند از:

 • داشتن مهارت های ارتباطی گفتاری و نوشتاری در سطح عالی.
 • داشتن مهارت های درک مطلب شنیداری و نوشتاری در سطح استثنایی.
 • مهارت تایپ فوق سریع.
 • توانایی بالا برای مدیریت زمان و سازمان دهی امور.
 • توجه فراوان به جزئیات.
 • تسلط کامل بر مجموعه نرم افزارهای آفیس.

دورنوشت، دارای پیشرفته ترین امکانات برای انجام پروژه تایپ

امکانات پیشرفته برای انجام تایپ دورکاری برای گرفتن نتیجه مطلوب ضروری است. دورنوشت اطمینان حاصل می کند تا اعضای گروه تایپش همه این امکانات را دارا باشند. برخی از این امکانات که در اختیار تایپیست های تیم ما هستند عبارت اند از:

 • تایپ با کیبورد های پیشرفته جهت تسریع امور تایپ.
 • در اختیار داشتن جدیدترین نسخه از نرم افزارهای تایپ.
 • وجود یک فرد ناظر جهت بررسی، اصلاح و تأیید پروژه های تایپ.
 • داشتن آخرین نسخه از نرم افزارهای جانبی و افزونه ها جهت انجام خدمات جانبی تایپ مانند امور گرافیکی و تنظیم متن.

چرا در دورنوشت برای انجام پروژه تایپ از نرم افزار استفاده نمی شود

یکی از ویژگی های منحصر به فرد انجام کار تایپ در دورنوشت استفاده نکردن از نرم افزار های تایپ متن است. به این علت که تمامی این نرم افزار ها بعد از اینکه متن را اسکن می کنند نمی توانند بعضی از کلمات را به راحتی بخوانند و در نتیجه کلمات مشابه را جایگزین می کنند. در بعضی مواقع در هنگام اسکن کردن کتاب، اگر جلد کتاب تاخورده باشد، کلمات را ناقص تایپ می کند. و مهمتر آنکه به هیچ عنوان قادر نیستند متن دست نویس را تایپ کنند. به همین علت مجموعه دورنوشت برای انجام کار تایپ از مجری تایپیست خود استفاده می کند.

بسیاری از افراد هنگام استفاده از نرم افزارهای تایپ صوتی، یا هرگونه نرم افزار تبدیل عکس به متن با مشکلات جدی و خطاهای فاحش روبرو می شوند. در ضمن، این ابزارها با اینکه کار را آسان تر کرده اند، اما درست به همان اندازه تایپ، یا بیشتر، زمان بر می باشند. ولی تایپیست های ماهر، مانند گروه تایپ دورنوشت، می توانند بسیار سریع تر (تا یک پنجم زمان) و دقیق تر از هرگونه نرم افزار کمک تایپ یا هر ابزار ماشینی دیگر عمل کنند. همچنین آن ها می توانند همه ایرادات متن شما را نیز هنگام تایپ برطرف سازند. چیزی که از عهده هیچ گونه نرم افزار و ماشینی برنمی آید.

فهرست کامل خدمات تایپ فارسی و لاتین در دورنوشت

افراد مطابق با نیاز ها و موقعیت خود به انواع گوناگونی از تایپ نیاز دارند. برای مثال، ممکن است بخواهید برخی اطلاعات شخصی تان را به صورت فایل ورد و متن الکترونیکی تبدیل کنید. یا شاید قصد انجام تایپ کتابی را داشته باشید که قرار است به صورت رسمی توسط یک انتشارات خاص به چاپ برسد. الزامات انجام پروژه تایپ برای هر یک از این موارد متفاوت خواهد بود. ما در دورنوشت از نیاز های مشتریان خود آگاهی کامل داریم. ازجمله:

 • انجام خدمات تایپ معمولی (دانشجویی).
 • انجام کار تایپ حرفه ای و ویژه (آکادمیک).
 • قبول انجام کار تایپ صوتی.
 • انجام خدمات تایپ کتاب.
 • انجام خدمات تایپ انگلیسی.
 • طراحی پاورپوینت از روی متن کتاب و دست نویس.

هنگام ثبت سفارش تایپ سریع از سوی شما، توانایی آن را داریم که انواع خدمات تایپ و خدمات جانبی اش را به شما عزیزان ارائه نماییم. این خدمات به شرح زیر هستند:

 • تایپ متن از روی کاغذهای دست نویس.
 • تایپ متون از روی عکس و فایل تصویری.
 • تبدیل ویدیو به متن.
 • یادداشت برداری و خلاصه برداری از متون.
 • تهیه انواع گزارش، جدول، شکل و نمودار از روی متون.
 • طراحی شکل، نمودار، جدول از روی کاغذ، دست نویس، جزوه، کتاب، مقاله و غیره.

انجام خدمات تایپ معمولی در دورنوشت

قیمت تایپ دانشجویی در مقایسه با دیگر انواع تایپ مناسب تر خواهد بود. تمرکز اصلی ما همواره روی خدمت رسانی به دانشجویان گرامی کشورمان بوده است و از همه نیاز های آن ها در ارتباط با خدمات دانشجویی آگاهی داریم. می دانیم که در بیشتر مواقع، دانشجویان عزیز پروژه تایپ دارند و در نتیجه انجام تایپ آنلاین معمولی پاسخگوی نیاز های آن ها خواهد بود. تایپ معمولی، تایپی است که بدون غلط، با رعایت تمام نکات نگارشی و نشانه گذاری و با کیفیت خوب ارائه می شود. همچنین بسیاری از دیگر افراد به جز دانشجویان به انجام تایپ آنلاین در دورنوشت نیاز خواهند داشت و می توانند این گزینه را انتخاب کنند.

انجام کار تایپ حرفه ای (مناسب پروژه های بسیار حساس)

بعضی اوقات سفارش های تایپ دارای الزامات ویژه ای هستند که مشتری تأکید بر رعایت آن ها دارد. برای مثال:

 • تایپ فرمول با نرم افزارهای خاص.
 • ساخت جدول به صورت حرفه ای.
 • طراحی ویژه انواع نمودار و شکل با نرم افزارهایی چون فتوشاپ و غیره.
 • تایپ ترکیبی از چند زبان.
 • انجام ویراستاری تخصصی و تنظیم متن با الزامات خاص.

معمولاً دانشگاهیان در سطوح بالا، مسئولان شرکت های خدمات تخصصی در سطوح گوناگون و دیگر افراد چون پزشکان، اساتید، پژوهشگران و غیره به این نوع از تایپ  نیاز خواهند داشت. هنگام انتخاب این گزینه، کارشناسان دورنوشت همه شرایط انجام پروژه تایپ شما را یادداشت کرده و مو به مو اجرا می کنند. همچنین حین انجام پروژه پاسخگوی شما بوده و تغییرات لازم را مطابق با درخواست شما اعمال خواهند نمود.

انجام تایپ صوتی با کمترین قیمت در دورنوشت

انجام تایپ صوتی یکی از خدماتی است در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به این علت که دانشجویان موبایل خود را در حضور استاد گذاشته و کل جلسه درسی خود را ضبط می کنند تا هیچ نکته مهمی را از دست ندهند. معمولا همین دانشجویان به علت مشغله کاری و زندگی زمان آن را ندارند که تمام فایل صوتی را به متن تبدیل کنند. به همین علت اقدام به ثبت سفارش پروژه تایپ در دورنوشت می کنند تا در سریع ترین زمان ممکن فایل تایپ شده خود را تحویل بگیرند. شما هم اگر فایل صوتی دارید و زمان تایپ آن را ندارید، همین حالا ثبت سفارش کنید.

از مهم ترین نیازهای دانشجویان، کارمندان، مهندسان و بسیاری از اقشار جامعه، تبدیل صدا به متن است. چراکه خیلی از محتواهای علمی، آموزشی و غیره به صورت صوت ضبط می شوند؛ اما برای ارائه یا ذخیره باید به صورت متن باشند. بخش عظیمی از سفارش های تایپ دورنوشت به صورت تبدیل صوت به متن است. همه سفارش های تایپ صدا و تبدیل صدا به متن در دورنوشت به صورت جداگانه دسته بندی می شوند. سپس در اختیار افرادی قرار می گیرند که در این زمینه تجربه و سابقه بالا دارند. ما تمامی انواع فایل صوتی را به صورت متن تایپ خواهیم کرد.

سفارش پروژه تایپ صوتی

سفارش پروژه تایپ کتاب به صورت کاملا مقرون به صرفه در دورنوشت

سفارش تایپ کتاب برای افرادی مناسب است که می خواهند چندین کتاب را تلفیق کنند. این افراد ممکن است اقدام به تالیف کتاب کنند یا از جمع آوری همین مطالب اقدام به انجام تحقیق کنند. در هر صورت کافیست در این موارد سفارش تایپ کتاب خود را به افرادی بسپارید که در کمترین زمان پروژه شما را انجام دهند تا در زمان خود صرفه جویی کنید. دورنوشت آماده است تا با ارائه بهترین خدمات در حوزه انجام کار تایپ، شما را در این مسیر همراهی کند.

تبدیل عکس به متن در سریع ترین زمان ممکن توسط دورنوشت

رایج ترین شیوه پذیرش سفارش پروژه تایپ در وب سایت دورنوشت گرفتن فایل تصویری از مشتری و تبدیل آن به فایل تایپ شده است. فایل تصویری شما می تواند در هر اندازه و با هر کیفیتی باشد. درصورتی که کاغذ شما به صورت فیزیکی است، می توانید از آن عکس گرفته و برای ما ارسال نمایید. تنها نکته مهم آن است متن فایل برای تایپ خوانا باشد. فرمت فایل تصویری ارسالی نیز می تواند هر فرمتی باشد. مانند JPEG، PNG، GIF، TIFF، SVG، BMP و هر فرمت دیگر. توصیه می کنیم تمام فایل های تصویری برای تایپ را به ترتیب نام گذاری کرده و آن ها را در یک پوشه (ترجیحاً در فایل فشرده) برای ما ارسال کنید. بدین ترتیب هرگونه ابهام درباره ترتیب و ارتباط فایل ها برطرف شده و مجریان ما می توانند سریع تر سفارش پروژه تایپ شما را به انجام برسانند.

دورنوشت بهترین وب سایت برای انجام خدمات تایپ فارسی

خدمات تایپ فارسی در دورنوشت کاملا مطابق با درخواست مشتری انجام می شود؛ چراکه اولویت ما خواسته مشتری است. هرگونه انتخاب و تغییر فونت، رنگ بندی، صفحه بندی، حاشیه بندی، فرمت بندی متن (به صورت تک ستونه، چند ستونه و غیره)، اعمال شماره صفحه، پانویس و بالانویس و غیره همراه با تایپ فارسی در صورت نیاز برای شما انجام خواهد شد. تایپ شعر فارسی، تایپ رمان، تایپ متون تخصصی فارسی، تایپ مقالات فارسی و همه انواع خدمات تایپ فارسی را پذیرا هستیم.

انجام خدمات تایپ انگلیسی

گاها اساتید دانشگاه ها و یا بعضی از ارگان ها از افراد می خواهند متن انگلیسی را تایپ کرده و با رعایت علائم نگارشی تحویل دهند. در اینگونه مواقع انجام پروژه تایپ انگلیسی دشوار است و نیاز به زمان زیادی برای تایپ دارد. در نتیجه لازم است کلیه متون خود را به افرادی بسپارید که هم متعهد به زمان هستند و هم هزینه کمی را دریافت می کنند. دورنوشت با بیش از 7 سال سابقه در این حوزه، آماده پذیرش انواع سفارش پروژه تایپ زبان انگلیسی و لاتین است. کافیست همین حالا سفارش پروژه تایپ خود را ثبت کنید.

به منظور انجام پروژه تایپ انگلیسی، گروهی از تایپیست ها را استخدام کرده ایم که به زبان انگلیسی آشنایی کامل دارند. همه روزه شمار فراوانی از دانشگاهیان، دانشجویان، مدیران و کارکنان شرکت ها انواع متون تخصصی و عمومی انگلیسی را برای تایپ به مجریان دورنوشت می سپارند. علت انتخاب دورنوشت توسط آن ها آن است که:

 • ما دقیق ترین تایپ انگلیسی را در مقایسه با دیگران انجام می دهیم.
 • هرگونه درخواست برای انجام ویرایش متن انگلیسی، انتخاب فونت انگلیسی و غیره از سوی مشتری را پاسخگو هستیم.
 • قیمت تایپ انگلیسی در دورنوشت مقرون به صرفه است.
 • خدمات تایپ انگلیسی دورنوشت در سطح حرفه ای بوده و جامع است.

سفارش پروژه تایپ چندین زبان زنده دنیا در دورنوشت تنها با یک کلیک

می دانیم که خیلی ها به جز تایپ انگلیسی و فارسی، نیاز به تایپ دیگر زبان ها نیز دارند. پس بر آن شده ایم تا نیازهای این دسته از عزیزان را نیز برطرف سازیم. چراکه چشم انداز دورنوشت ارائه خدمات جامع و کامل آموزشی، علمی، فرهنگی و هنری است. درنتیجه همکاری خود را با برخی از خبره ترین تایپیست های دیگر زبان های زنده دنیا آغاز کردیم. این گروه از تایپیست های دورنوشت آماده پذیرش تایپ همه زبان ها هستند. آن ها به دلیل آشنایی کامل با قواعد زبان موردنظر، همه قواعد آن را هنگام تایپ به صورت دقیق و کامل رعایت خواهند کرد. برخی از مهم پروژه ها که تایپ آن ها در دورنوشت پذیرفته می شود:

 • انجام کار تایپ عربی.
 • انجام خدمات تایپ آلمانی.
 • سفارش پروژه تایپ چینی
 • سفارش پروژه تایپ اسپانیایی
 • جهت انجام تایپ سریع دیگر زبان ها لطفا تماس بگیرید.

تایپ اعلامیه، بنر، بروشور و انواع متن قابل چاپ

تایپ متون قابل نشر الزامات خاص خودش را دارد. نخست آنکه این متون نیازمند ویرایش هستند. عناوین باید با فونت اختصاصی تایپ شوند. گاه نویسنده یا منتشرکننده این متون می خواهد خلاقیت های دیگر در تایپ انجام دهد. در این مواقع، دورنوشت بهترین انتخاب شماست. زیرا ما افزون بر تایپ، تمامی خدمات جانبی آن را نیز انجام می دهیم. طراحی بنر، بروشور و دیگر متون قابل نشر با انجام پروژه فتوشاپ، رنگ بندی متن و هایلایت متن در ورد، تایپ انواع اعلامیه، اطلاعیه، آگهی و غیره در ماکروسافت پابلیشر و نرم افزارهای مشابه همگی به دست مجریان کارآزموده دورنوشت انجام می گیرند. همچنین تمامی الزامات مرتبط با تایپ متون قابل چاپ، مانند نکات نگارشی، تنظیم متن، تنظیم محل قرارگیری المان های متن همه و همه به دست متخصصان ما انجام می شوند تا بهترین نتیجه حاصل شده و به شما عزیزان تحویل داده شود.

انجام تایپ پاورپوینت از روی متن کتاب و دست نویس

در بعضی مواقع اساتید پروژه های کلاسی به دانشجوهای خود واگذار می کنند که دانشجو موظف به طراحی و ساخت پاورپوینت و ارائه آن است. در این موارد اساتید متن دستنویس و یا نمودار های طراحی شده و یا فصول کتاب را تقسیم بندی می کنند و هر قسمت را به یک دانشجو جهت ارائه واگذار می کنند. متن این پروژه ها به صورت فایل نیست که به راحتی وارد پاورپوینت شوند بلکه باید قبل از انجام پاورپوینت، تایپ و خلاصه شوند بعد به نرم افزار پاورپوینت منتقل شوند. ما در دورنوشت هم به طراحی پاورپوینت حرفه ای و زیبا مسلط هستیم و هم تیم قوی و سریع در انجام کار تایپ داریم. پس درنگ نکنید و متون خود را جهت انجام تایپ دورکاری به ما واگذار کنید.

انجام تایپ جزوه درسی

بسیاری از اساتید هستند که جزوات دست نویس چندین ساله خود را با کیفیت پایین تدریس می کنند و بسیاری از دانشجویان جزوات دروس مهم خود را به صورت دستویس همراه خود دارند. نگران جداول، نمودار، فرمول و شکل های جزوه خود نباشید. ما تمامی این موارد را به بهترین شکل برایتان تایپ و طراحی می کنیم.

جزوات دانشجویی جز پرتکرارترین اسنادی هستند که برای تایپ به موسسه دورنوشت سپرده می شوند. معمولا دانشجویان زمان کافی برای انجام این کار ندارند. از سوی دیگر، برخی مؤسسات خدمات دانشجویی هزینه های گزاف و نامعقولی بابت تایپ دانشجویی دریافت می کنند. اما دورنوشت وب سایتی است که در ابتدا به طور ویژه برای انجام خدمات دانشجویی آغاز به کار کرد. ما مناسب ترین قیمت ممکن را به دانشجویان عزیز اعلام می کنیم. همچنین خدمات دانشجویی مان ازنظر کیفیت در سطح عالی هستند. تیم ما متشکل از فارغ التحصیلان و دانشجویان برترین دانشگاه های ایران است، بنابراین حتما هوای دانشجویان را داریم.

ارائه خدمات ویراستاری حرفه ای در کنار پروژه تایپ فقط با یک مبلغ ناچیز

در صورت درخواست مشتری، همه خدمات ویراستاری ورد هم زمان با انجام تایپ دورکاری مطابق با نیازهای مشتری با یک مبلغ ناچیز انجام خواهند شد. هدف ما نشاندن لبخند رضایت بر لب های شماست. بنابراین کوشیده ایم تا خدمات خود را به جامع ترین حالت ممکن نگه داریم. خدمات صفحه آرایی جز مهم ترین الزامات خدمات تایپ هستند که مشتریان در بسیاری از مواقع در کنار تایپ به آن نیز نیاز دارند. مجریان ما همه امور صفحه آرایی مورد نیاز شما را انجام خواهند داد:

 • تنظیم و تعیین اندازه حاشیه (Margin) در ورد.
 • تنظیم اندازه صفحه در ورد (Paper Size).
 • ترتیب و جداسازی صفحات با ابزارهای اختصاصی چون Page Break.
 • تنظیم تعداد و کیفیت ستون ها (دو ستونه، چند ستونه).
 • ساخت فهرست مطالب در نرم افزار ورد به صورت اصولی.

رعایت کامل قوانین ویراستاری متن در پروژه های تایپ دورنوشت

نشانه گذاری متون از جمله ساده ترین موارد برای رعایت خوانانویسی و درست نویسی است. همچنین به رفع بسیاری از ابهام ها در متون کمک بسیاری می کند. نشانه گذاری باید به اندازه انجام شود؛ یعنی نه زیاده روی شود و نه کوتاهی. گروه تایپ دورنوشت بر همه این قوانین آگاهی کامل دارند. آن ها تمام قواعد نشانه گذاری را مطابق با اصول ویراستاری زبان فارسی رعایت خواهند کرد. قواعدی چون قواعد همزه در زبان فارسی، قواعد اتصال زبانی و نیم فاصله، قوانین مربوط به اتصال یا جدایی افعال ساده، مرکب، اسنادی و غیره و نیز واژگان مرکب و بسیاری از قواعد دیگر. واضح است که املای همه واژگان را هم بررسی کرده و به صورت درست در متن قرار می دهیم.

انجام تایپ فرمول در دورنوشت چگونه انجام می شود؟

تایپ فرمول نیازمند افرادی است که با اصول ریاضی آشنایی کامل داشته باشند. مجریان دورنوشت ضمن آشنایی با این اصول، بر مفاهیم ریاضیاتی نیز تسلط کافی دارند که این امر احتمال خطا در تایپ فرمول ریاضی را به صفر می رساند. چندین روش برای تایپ فرمول هست. یکی استفاده از ابزار معادلات یا Equation و ابزار Symbol نرم افزار ورد است. روش دیگر استفاده از افزونه ها یا نرم افزارهای جانبی چون Mathtype می باشد. ما مطابق با درخواست شما، می توانیم تایپ فرمول را به هر روش دلخواهتان به انجام برسانیم.

انجام خدمات طراحی نمودار، جدول و اشکال در دورنوشت

بسیاری از متونی که برای تایپ به دورنوشت سپرده می شوند، متون خالی نیستند. یعنی درواقع جداول، نمودارها و اشکالی ضمیمه آن ها است. خوشبختانه گروه تایپ دورنوشت می تواند به طور هم زمان با تایپ، همه این موارد را نیز به متن شما بیفزاید. جدول ها با ابزار table در ورد یا هر ابزار درخواستی شما طراحی خواهند شد. نمودارها نیز با ابزار chart یا به صورت فایل تصویری یا غیره قابل انجام هستند. شکل های فایل معمولا با نرم افزارهای ویرایش تصویر مانند فتوشاپ طراحی می شوند و با هر فرمت و سایز دلخواه شما انجام خواهند شد.

اگر بخواهید تصویر دلخواه خود را در متن نهایی بگنجانید کافیست تصویر مورد نظر به صورت جداگانه برای ما ارسال شوند. در هر صورت ما می توانیم آن ها را کات یا crop کنیم. کیفیتش را بالا ببریم و به متن اضافه کنیم. همچنین می توانیم عکس را دوباره از نو طراحی کنیم.

سفارش پروژه تایپ خود را در دورنوشت ثبت کنید و از زندگی خود لذت ببرید

شما برای اینکه سفارش پروژه تایپ خود را در دورنوشت ثبت کنید کافیست متن خود را آماده کرده و برای پشتیبان دورنوشت ارسال کنید. شما فقط به یک تایپ حرفه ای فک کنید که برایتان ارسال خواهیم کرد. وقتی فایل تایپ شده را از ما تحویل گرفتید دیگر نگران هیچ چیزی نباشید و با خیال راحت پروژه خود را به استاد تحویل دهید. ما برای فایل هایی که ارسال می کنید ارزش قائل هستیم و به هیچ عنوان برای افراد دیگر ارسال نخواهیم کرد. اگر می خواهید انجام تایپ فارسی شما همراه تصاویر باشد، خواهشا تصاویر را مجزا ارسال کنید تا در هنگام تلفیق متن با عکس دچار مشکل نشویم.

سفارش پروژه تایپ

حفظ حریم خصوصی مشتری، مهم ترین اولویت دورنوشت است

می دانیم که بسیاری از فایل های ارسالی برای تایپ دارای اطلاعات شخصی و محرمانه هستند. یا به هر دلیلی ممکن است نخواهید اطلاعات فایل به دست کسی برسد. مهم ترین اولویت در دورنوشت احترام به حریم خصوصی مراجعان است. به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که تمامی فایل های ارسالی در دورنوشت محفوظ می مانند و هیچ شخص ثالثی هیچ گونه دسترسی به محتوا یا کلیات آن ها نخواهد داشت. همچنین اطلاعات شخصی شما هنگام ثبت سفارش در دورنوشت نزد ما محفوظ و محرمانه خواهد ماند.

هدیه دورنوشت به کسانی که برای اولین بار پروژه تایپ سفارش می دهند

10 درصد تخفیف برای ثبت اولین سفارش تایپ آنلاین در دورنوشت. با هر حجم یا هر موضوعی. همچنین برخی از خدمات جانبی را در سفارش اول به صورت رایگان برایتان انجام خواهیم داد. البته برای دفعات بعدی نیز تخفیفانی داریم. جهت اطلاع از تخفیفات دورنوشت می توانید با پشتیبانان ما در تماس باشید.  

چه دغدغه هایی درباره پروژه تایپ خود دارید؟ با پشتیبانان ما در میان بگذارید

پشتیبانان دورنوشت استخدام شده اند تا به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته به صورت رایگان پاسخگوی دغدغه های شما عزیزان باشند. همچنین می توانید ثبت سفارش خود را از طریق پشتیبانان ما به انجام برسانید. ضمنا، آن ها به همه پرسش ها، نگرانی ها و درخواست های شما در کوتاه ترین زمان ممکن (در عرض چند دقیقه) پاسخ خواهند داد. کافی است با شماره دورنوشت تماس حاصل فرموده یا به واتشاپ دورنوشت پیام ارسال کنید.

تضمین کیفیت انجام خدمات تایپ دورنوشت

سفارش های تایپ در دورنوشت دارای ضمانت 48 ساعته قطعی هستند. همچنین در صورت فوت وقت مشتری، یعنی گذشتن از زمان تحویل، هزینه را به شما عودت خواهیم داد. بااین حال، به شما اطمینان خاطر می دهیم که خدمات تایپ ما هیچ گونه تاخیر، ایراد یا خطایی نخواهند داشت. مدت هاست که به انجام امور تایپ مشتریان خود مشغولیم. اعتماد شما افتخار ماست.

چرا مشتریان ما از خدماتمان احساس رضایت می کنند؟

 • ارائه خدمات جامع تایپ متون.
 • ارائه انواع خدمات جانبی تایپ متون.
 • معتبر بودن و فعالیت قانونی.
 • ضمانت پروژه های تایپ.
 • داشتن گروهی خبره و ماهر برای انجام امور تایپ.
 • پاسخگویی 24 ساعته و ارتباط دائمی با مشتری.
 • قیمت مناسب در مقایسه با دیگران.

چگونه تایپیست حرفه ای شویم؟

اگر می خواهید راز تایپ سریع را یاد بگیرید حتما ویدئو زیر را مشاهده کنید.

انجام خدمات تایپ فوری و ارزان در دورنوشت

ما قادریم تمامی متنی که برای ما جهت انجام تایپ آنلاین ارسال می کنید را در کمترین زمان و با پایین ترین هزینه برای شما تایپ کنیم. برای اینکه یک پروژه حرفه ای از گروه دورنوشت تحویل بگیرید کافیست سفارش پروژه تایپ خود را همین حالا ثبت کنید تا هم از هدیه 10 درصد اولین ثبت سفارش بهره مند شوید و هم ما بتوانیم یک مجری مجرب در اختیار شما بگذاریم. اگر می خواهید نمونه کار پروژه تایپ و مشاوره رایگان دریافت کنید، همین حالا پیام دهید.

پرتکرارترین پرسش ها درباره انجام تایپ فوری در دورنوشت

آیا سفارش تایپ فوری در دورنوشت پذیرفته می شود؟

بله. گروه تایپ دورنوشت پذیرای هرگونه سفارش تایپ فوری هستند. بااین حال، ظرفیت پذیرش تایپ فوری در دورنوشت محدود است. بنابراین در صورت نیاز به تایپ فوری، بهتر است هرچه سریع تر اقدام فرمایید.

دورنوشت متن تایپ شده را با چه فرمتی به من تحویل می دهد؟

معمولاً متون تایپ شده با فرمت ورد، یعنی doc یا docx به مشتری تقدیم می شوند. البته در صورت درخواست شما، فرمت PDF و دیگر فرمت های متنی نیز قابل تهیه هستند.

چگونه برای تایپ از متن موردنظر عکس با کیفیت بگیرم؟

سعی کنید دوربین گوشی را تا حد ممکن نزدیک به کاغذ نگه دارید. همچنین هنگام عکس گرفتن نباید دستتان بلرزد. استفاده از نرم افزارهای عکاسی گوشی که حرفه ای باشند هم برای بالا رفتن کیفیت عکس کمک می کند. ضمنا بهتر است به قسمت تنظیمات دوربین رفته و کیفیت عکس را در بالاترین حالت خود قرار دهید.

آیا امکان تغییر جزئیات سفارش پس از ثبت سفارش تایپ در دورنوشت هست؟

شما می توانید پس از ثبت سفارش نیز تغییرات موردنظرتان را به اطلاع ما برسانید. درصورتی که زمان کافی باشد و تغییرات از سوی ما قابل انجام باشند، حتما آن ها را در پروژه شما اعمال خواهیم کرد.

نحوه ثبت سفارش تایپ در دورنوشت به چه صورت است؟

شما ابتدا می بایست فایل مورد نظر برای تایپ را برای ما ارسال فرمایید. اگر فایلتان به صورت فیزیکی و کاغذ است، می توانید با دوربین گوشی از آن عکس واضح بگیرید و ارسال نمایید. اگر فایل به صورت رایانه ای است، می توانید خود فایل را ارسال کنید. یا از قسمت هایی از آن اسکرین شات بگیرید. سپس برای ما بفرستید و زمان مورد نظرتان را نیز اعلام فرمایید.